SMD2727 P10 Tam Renkli 10000dots/sqm FOutdoor Front&Rear servisi ile sabit LED ekran
SMD2727 Dışarısı Sabit LED Ekranı
,10000 nokta/metrekare Dışarı Sabit LED Ekranı
,P10 Dışarıdaki Sabit LED Ekran
SMD2727 P10 Tam Renkli 10000nokta/m² Sabit Dış Mekan LED Ekran, Ön ve Arka Servis
Ürün Açıklaması:
Dış Mekan Sabit LED Ekran, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için uygun, son derece güvenilir ve dayanıklı bir üründür. AC100-240V/50-60HZ çalışma voltajına, sert bağlantı modül bağlantısına, -40℃~+60℃ depolama sıcaklığına ve ≥100.000 saatlik bir kullanım ömrüne sahiptir. Dış mekan sabit ekran, sabit LED ekran ve dış mekan sabit LED ekran uygulamaları için mükemmel bir çözümdür. Yüksek kaliteli bileşenleri ve gelişmiş teknolojisi sayesinde, kullanıcılarına çarpıcı bir görsel deneyim sunabilir. Ayrıca aşırı çevre koşullarına dayanabilir, bu da onu dış mekan ve ticari uygulamalar için ideal bir seçim haline getirir.
Özellikler:
- Çift portlu modül:Modüller, bağlantı için 2 porta sahiptir ve her ikisi de kullanılabilir, bu nedenle kurulum veya onarım yaparken sağ ve sol tarafı seçmek zorunda kalmazsınız.
- Ön arka servis:Modül ve güç kutusuna ön veya arka taraftan erişilebilir, kullanımı kolaydır ve farklı proje koşullarını karşılar.
- Su geçirmez:Dış mekan kullanımı için IP66 koruma seviyesine kadar. Dayanıklı ve kararlı.
- Hızlı ısı dağılımı:Tüm çerçeve alüminyum profilden yapılmıştır ve modüller için kapalı bir yapı yoktur. Isının çerçeveden ve modülün kendisinden geçmesini sağlayın, led ekranın ömrünü uzatın.
- Sert bağlantı:Modüller, kablolar olmadan iletişim kurmak için doğrudan hub kartına bağlanır. Kullanışlı ve hızlı, doğru konumlandırma, kablo düzenlemesi gerekmez.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan LED Ekran Modülü |
| Ürün Adı | Dış Mekan Sabit LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 10 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin Boyutu: | 960x960 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 96*96 piksel |
| Modül Boyutu: | 480x320 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 48*32 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 2x3=6 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 10000 nokta/m² |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum profil |
| Kabin Rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürme Tipi: | 1/2 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 600/170 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve Arka servis |
| Kullanım Koşulu: | Dış mekan kullanımı |
| IP Derecesi: | IP66 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/İstifleme |
| Gri Tonlama: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:120°;D:120° |
| Görüş Mesafesi: | ≥10m |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Otoyol reklam panosu
Direk LED duvar
dış mekan reklamcılığı
Yol kenarı posteri
Spor stadyumu


Paketleme: Sarsıntı önleyici ahşap kabin/Hava uçuş çantası/güçlü karton
Nakliye limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Ekspres;Okyanus;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi: Peşin ödeme alındıktan sonra 10-15 iş günü.
SSS:
S1: Herhangi bir indirim yapıyor musunuz?
A1: Aynı zamanda en iyi fiyat ve iyi hizmetle bunları elde etmenize yardımcı olmak için kesinlikle elimden geleni yapacağım.
S2: En iyi hizmetiniz nedir?
A2: Müşteri sorumluluk sistemine bire bir satış mühendisi. Şunları yapacağız:
1) Projenizi tanıyın ve bunun için en iyi çözümü sağlayın.
2) Siparişinizi takip edin ve her adımını ve detayını size bildirin.
3) Ekranı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğretin.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına özen gösterin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
S3: Garanti süreniz nasıldı?
A3: Normalde 2 yıl garanti. Sipariş verdikten sonra herhangi bir sorununuzu çözmek için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var. Ayrıca özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!