P30 Büyük Stadyum Şeffaf Ekranı İçin Dışarıda Esnek LED Mesh Ekranı
Büyük Stadyum LED Mesh Ekranı
,Şeffaf Ekran LED Mesh Ekranı
,P30 Dışarıda LED Ağı Ekranı
Büyük Stadyum Şeffaf Ekranı İçin P30 Dış Mekan Esnek LED Mesh Ekran
Ürün Açıklaması:
LEDNet serisi LED mesh ekran, her türlü yaratıcı uygulama için uygundur. Çoklu kapak seçenekleri ve değişken uzunlukları, onu set tasarımlarını, yapıları veya iç öğeleri vurgulamak için ideal bir LED öğesi yapar. LED'ler serbestçe haritalanabilir, böylece herhangi bir video içeriği üzerinde oynatılabilir. LEDNet, 125cm uzunluğunda ve 25cm genişliğinde standart boyutta teslim edilir ve istenen herhangi bir uzunluk veya konfigürasyona bağlanabilir.
Özellikler:
- Esnek şekil: yumuşak mesh tasarımı, çoklu kurulum yöntemleri için uygundur.
- YÜKSEK KORUMA: IP67, su geçirmez ve toz geçirmez.
- Hafif: Led mesh 10-15kgs/sqm ağırlığındadır, bina cepheleri için düşük yük taşıma gerektirir.
- Yüksek şeffaflık: Eşsiz şeffaflık, şeffaflık oranı %90'dan olabilir.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Magic Cube LED ekran |
| Ürün Modeli: | LEDNet |
| Piksel Aralığı: | 31.25 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| LED Adedi: | 1-4 LED/piksel |
| Modül Boyutu: | 250x1250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 7.5 kg |
| Kabin Malzemesi: | PC + Çelik tel |
| Sürüş Tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 2000-8000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 820/287 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP66 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |


Aksesuarlar:
- Ana ve alt güç kutusu
- Ana ve alt LED kontrol cihazı
- Güç dağıtıcı (isteğe bağlı)
- Fiber optik alıcı-verici
- Çelik tel ve kiriş
- Metal kanca
- Tak ve çalıştır kabloları
Bina dekorasyonu için en yüksek maliyet performanslı led ekran mı arıyorsunuz? PC gövdeli LEDNet serisi led mesh ekranımız, dış mekan led bina projeleriniz için en iyi seçimdir. Yüksek kaliteli NationStar led lamba ile bu ürün, dış mekan uygulama senaryolarına muhteşem görsel deneyimler sunacaktır. PC tokaları ve çelik tellerle kolay kurulum ve onarım.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Uygulama:

SSS:
S1: Maksimum parlaklık nedir?
A1: 8000nit'e ulaşabilir. Gündüz serbestçe kullanın.
S2: Hangi piksel aralığına sahipsiniz?
A2: Bu model P30, P40, P60, P80, P100'e sahiptir.
S3: Garanti nasıl?
A3: En az 2 yıl garanti sağlıyoruz ve bazı ürünler 5 yıl garanti olabilir. Garanti süresinden sonra bile, ürünü ücretsiz olarak onarabiliriz, sadece nakliye ücretini ödemeniz yeterlidir.
S4: Logomu LED ekrana özelleştirebilir misiniz?
A4: Elbette, isterseniz logonuzu PCB ve LED Kabine yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!