P30 Εξωτερική ευέλικτη οθόνη LED για διαφανή οθόνη μεγάλου σταδίου
Μεγάλη οθόνη LED για γήπεδο
,Διαφανής οθόνη με LED Mesh
,Εξωτερική οθόνη LED με δίχτυ P30
P30 Εξωτερική ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED για μεγάλη διαφανή οθόνη σταδίου
Περιγραφή του προϊόντος:
Η σειρά LEDNet LED mesh display είναι κατάλληλη για κάθε είδους δημιουργικές εφαρμογές.δομές ή εσωτερικά στοιχείαΤο LEDNet διατίθεται σε τυποποιημένο μέγεθος μήκους 125cm και πλάτους 25cm.και μπορεί να συνδεθεί σε οποιοδήποτε επιθυμητό μήκος ή διαμόρφωση.
Χαρακτηριστικά:
- Ευέλικτο σχήμα: σχεδιασμός μαλακών δίχτυων, κατάλληλο για πολλαπλές μεθόδους εγκατάστασης.
- Υψηλή προστασία κατά της εισόδου: IP67, αδιάβροχη και αδιάβροχη.
- Ελαφρύ βάρος:Το πλέγμα LED ζυγίζει 10-15kg/m2, απαιτείται χαμηλή αντοχή φορτίου για τις προσόψεις των κτιρίων.
- Υψηλή διαφάνεια:Απαράμιλλη διαφάνεια, το ποσοστό διαφάνειας θα μπορούσε να είναι από 90%.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Οθόνη LED Magic Cube |
| Πρότυπο προϊόντος: | LEDNet |
| Πίτσα των Pixel: | 31.25 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| LED Qty: | 1-4 LED/pixel |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x1250 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 70,5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | PC + ατσάλινο σύρμα |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 2000-8000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 820/287 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP66 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |


Συσκευές:
- Κεντρικό και υπο-κουτί ισχύος
- Κύριο και υπο-LED ελεγκτή
- Διανομέας ισχύος (προαιρετικός)
- Πηγή:
- Ατσάλινα σύρμα και δοκάρια
- Μεταλλικός γάντζος
- Υδροξείδιο
Ψάχνετε για την υψηλότερη απόδοση κόστος LED οθόνη για την διακόσμηση κτιρίων; Η σειρά LEDNet μας LED mesh οθόνη με σώμα PC είναι η καλύτερη επιλογή για τα εξωτερικά led κτιριακά έργα σας.Με υψηλής ποιότητας λάμπα NationStar, το προϊόν αυτό θα παρουσιάσει θεαματικές οπτικές εμπειρίες σε σενάρια εξωτερικής εφαρμογής.
Εάν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες για αυτό το προϊόν, pls μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας!
Εφαρμογή:

Γενικά ερωτήματα:
Ε1: Ποια είναι η μέγιστη φωτεινότητα;
Α1: Μπορεί να φθάσει τις 8000 νιτ. Η χρήση κατά τη διάρκεια της ημέρας είναι ελεύθερη.
Ε2: Ποιο βάθος των pixel έχετε;
Α2: Αυτό το μοντέλο έχει P30, P40, P60, P80, P100.
Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α3: Παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
Ε4: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α4: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!