IP65 Dış P3.91 LED Ekran Modülü Sabit Kurulum için 250x500mm
8000 cd/m2 Dış LED Ekran Modülü
,Dış LED Ekran Modülü IP65
IP65 Dış Mekan P3.91 LED Ekran Modülü Sabit Kurulum İçin 250x500mm
Ürün Açıklaması:
SMART BLOCK-PLUS serisi ekran: esnek kurulum, yüksek koruma, hafiflik, önden servis imkanı, asma yöntemi, ayakta durma yöntemi, duvara yaslama gibi hızlı montaj yöntemlerine sahip olma; düz ve kavisli yüzeyi destekleme. Mağaza vitrinleri ve dış mekan için mükemmeldir.
Özellikler:
- Ürün Adı: Dış Mekan LED Ekran Modülü
- IP Derecesi: IP65
- Modül Boyutu: 250x500 mm
- Ekran Tipi: LED
- Çalışma Nemi: %10~%90 RH
- Çalışma Sıcaklığı: -20°C~50°C
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan LED Ekran Modülü |
| Piksel Aralığı: | 3.91 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 500×500mm / 1000x500mm |
| Modül Boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 48 kg/m2 |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 8000 nit (Altın tel) |
| Maks/Ort Güç: | 1200/420 W/m2 |
| Bakım: | Ön / Arka servis |
| IP Derecesi: | Ö: IP65, A:IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Bireysel dış mekan kullanımı için bir led modülü mü arıyorsunuz? SMART BLOCK PLUS entegre led modülümüz, dış mekan video duvar projeleriniz için şiddetle tavsiye edilir. Özel 45° kenar tasarımı, bu panelin farklı şekil veya ekran alanına sahip led ekranlar oluşturmasını sağlar. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Hizmetimiz:
Satış öncesi hizmet:
Sorular 24 saat içinde yanıtlanacaktır. Müşteri için pazar araştırması ve tahmini. Müşterinin ihtiyacına göre benzersiz ve profesyonel çözümler sağlayın. Veri sayfası ve örnekler sunulur. Özel paketleme tasarımı, fabrika ziyareti vb. gibi diğer gerekli hizmetler.
Satış içi hizmet:
Üretim prosedürlerini her zaman takip etmek. Üretim sırasında müşterinin ihtiyacına göre fotoğraf ve video sağlayın. Ücretsiz yedek parçalar sağlanır.
Satış sonrası hizmet:
Şikayet yanıt süresi 24 saati geçmez; bakım rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır. Garanti: 24 ay. Ücretsiz teknisyen eğitimi. Kurulum rehberi, yazılım kullanım kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si dahil olmak üzere eksiksiz bir belge seti ücretsizdir.

SSS:
S1: Hangi teknik destekleri sunabilirsiniz?
A1: Fabrikamızdaki LED ekranların çalıştırılması ve bakımı eğitimi dahil olmak üzere her türlü teknoloji eğitimini ücretsiz olarak sağlıyoruz.
S2: Garanti süresi ne kadar?
A2: Standart garanti 2 yıldır.
S3: Her siparişte herhangi bir ücretsiz yedek parça sağlıyor musunuz?
A3: Evet, ücretsiz olarak belirli miktarda yedek parça sağlanacaktır, yedek parçalar arasında modül, güç kablosu, sinyal kablosu, LED lamba, IC, maske, güç kaynağı, alıcı kart vb. bulunur.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!