IP65 Buiten P3.91 LED-schermmmodule voor vaste installatie 250x500mm
8000 cd/m2 buiten LED-displaymodule
,Openlucht LEIDENE Vertoningsmodule IP65
IP65 Buiten P3.91 LED-schermmmodule voor vaste installatie 250x500 mm
Productbeschrijving:
SMART BLOCK-PLUS-series scherm: flexibele installatie, hoge bescherming, licht gewicht, voorkant onderhoud, snel montage mogelijkheden zoals hangende methode, staande methode,tegen de muur leggenHet draagt een plat en gebogen oppervlak en past perfect in een expositievenster en buiten.
Kenmerken:
- Productnaam: Buiten LED-displaymodule
- IP-classificatie: IP65
- Modulgrootte: 250x500 mm
- Displaytype: LED
- Bedrijfsvochtigheid: 10%~90%RH
- Werktemperatuur: -20°C~50°C
Technische parameters:
| Technische parameters | Buiten LED-displaymodule |
| Pixel Pitch: | 3.91 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Afmeting van de kast: | 500 × 500 mm / 1000 × 500 mm |
| Grootte van de module: | 250 x 500 mm |
| Gewicht van de kast: | 48 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium |
| Rijtype: | 1/8 |
| Helderheid: | 8000 nits (gouddraad) |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 1200/420 W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- en achterdienst |
| IP rating: | F: IP65, R: IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Onze SMART BLOCK PLUS geïntegreerde led module is de zeer aanbevolen voor uw outdoor video muur projecten.Speciale 45° randen ontwerp stelt dit paneel om led-scherm te bouwen met verschillende vorm of display gebiedAls u meer wilt weten over dit product, neem dan gerust contact op!

Onze dienst:
Voorverkoopservice:
Verzoeken zullen binnen 24 uur worden beantwoord. Marktonderzoek en voorspelling voor de klant. Unieke en professionele oplossingen bieden op basis van de eisen van de klant. Gegevensblad en monsters aangeboden.Andere vereiste diensten zoals speciale verpakkingsontwerp, fabrieksbezoeken enzovoort.
In-sale service:
Productieprocedures te allen tijde volgen. Foto's en video's leveren volgens de eisen van de klant tijdens de productie. Gratis onderdelen leveren.
Naverkoopservice:
Klachtresponsperiode maximaal 24 uur; onderhoudsbegeleiding en probleemoplossing binnen 48 uur. Garantie: 24 maanden. Gratis opleiding van technici.met inbegrip van installatiegids, software bedieningshandleiding, eenvoudige onderhoudshandleiding en besturingssysteem software CD enzovoort.

Vragen:
V1:Welke technische ondersteuning kunt u bieden?
A1: We bieden alle soorten technologische trainingen gratis, inclusief de werking en onderhoudsopleiding van de LED-schermen in onze fabriek.
Q2:Hoe lang is de garantie?
A2:De standaardgarantie is 2 jaar.
Q3:Levert u gratis onderdelen in elke bestelling?
A3:Ja, een bepaalde hoeveelheid reserveonderdelen zal gratis worden verstrekt, reserveonderdelen met inbegrip van module, stroomkabel, signaalkabel, LED-lamp, IC, masker, stroomvoorziening, ontvangkaart, enz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!