Yüksek Parlaklık P5 Dışarı Sabit LED Ekranı 960*540mm Alüminyum Profili
P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran
,Yüksek Parlaklıklı P5 Dış LED Ekranı
,Alüminyum Profili P5 Dış LED Ekranı
Uzun Ömürlü Bakım Ön Cephe Dış Mekan LED Ekran
Ürün Açıklaması:
480x270mm benzersiz modül boyutundan yapılmış özel 960x540mm kabin boyutu, bu ürün ekran kalabalığından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.
Özellikler:
- 16:9 Altın oran: Modül boyutu: 480*270mm; Kabin boyutu: 960*540mm
- İnce ve hafif: Tek kabin 11,5 kg, kalınlık 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu ayrı ayrı çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön servis
- Hızlı ve kolay kurulum
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan Sabit LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 5 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 960×540 mm |
| Modül Boyutu: | 480x270 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 13kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum Profil |
| Sürüş Tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar ve Örnek Olay:
Dış Mekan Sabit LED Ekran, spor alanları ve stadyumlar için de popüler bir seçimdir. Yüksek parlaklığı ve geniş görüş açısı, canlı spor etkinliklerini ve tekrarlarını görüntülemek için idealdir. IP65 derecesi ayrıca ekranın her türlü hava koşuluna dayanabilmesini sağlayarak, dış mekan spor mekanları için uygun hale getirir.
- IP65 Derecesi: IP65 derecesi ile ekran, zorlu hava koşullarına dayanabilir ve canlı etkinliklerin kesintisiz görüntülenmesini sağlar.
- Geniş Görüş Açısı: 140° yatay görüş açısı ve 140° dikey görüş açısı ile ekran, görüntü kalitesinden ödün vermeden birden fazla açıdan görüntülenebilir.
Kurulum:
Dış mekan led ekran kurulumu

SSS:
S1:Daha önce USER SDT ile iş yapmadım, organizasyonunuza nasıl güvenebilirim?
A1:Şirketimiz, diğer dijital reklam tedarikçilerinin çoğundan daha uzun süredir, yaklaşık 13 yıldır Alibaba.com'da bulunmaktadır. Yıllardır altın tedarikçiyiz. Sertifikalı ürünlerimiz de ihracatımıza ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir, örneğin, CE, ,RoHS,FCC, ISO9001. Ticaret Güvence Limitimiz 323.000 ABD Dolarının üzerindedir ve artmaktadır, bu da ortaklarımızın bize ne kadar güvendiğini göstermektedir!
S2:Herhangi bir indirim yapıyor musunuz?
A2:Fiyatlar doğrudan miktardan etkilenir. Basit oranlar, küçük miktarlar ve numune siparişleri üretmek, daha büyük siparişlerden daha pahalıdır. Ortaklarımıza numune süreçlerine başlarken yardımcı olmak için birçok yolumuz var. Bazı ücretlerden tasarruf etmenizi nasıl sağlayabileceğimizi öğrenmek için lütfen Kilit Hesap Yöneticinize danışın.
S3:Şirket logomu ürünlerinize eklemek istiyorum, bu mümkün mü?
A3:Visual World, başlamak için bir OEM / ODM fabrikasıdır, birçok büyük perakendeci ve marka için düzenli olarak ürünleri özelleştiriyoruz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!