P5.2 Etkinlikler / Konserler için özel olarak tasarlanmış açık hava dans yeri LED ekranı
P5.2 Dans katı LED ekranı
,Dans Alanı LED Ekran Özel
P5.2 Dış Mekan LED Dans Zemin Ekranı Fuar/Etkinlik/Konser için
Ürün Açıklaması:
P5.2 Dış Mekan LED Dans Zemin Ekranı, LED zemin karosu ekranını temel alır ve bir algılama ve etkileşim işlevi ekler. LED zemin karosu ekranı basınç sensörleri, kapasitif sensörler veya kızılötesi sensörlerle donatılmıştır. Bir kişi zemin karosu ekranında hareket ettiğinde, sensör kişinin konumunu algılayabilir ve ana kontrolör mantığına geri bildirimde bulunabilir. Değerlendirmeden sonra, ilgili görüntüleme efekti çıkarılır.
Özellikler:
1. Hızlı ve esnek kurulum: doğrudan kurulum veya raylı kurulum kullanılabilir.
2. Yüksek yük taşıma performansı: metrekare başına 1,5 tonluk yüksek yük kapasitesi ile.
3. Mükemmel bakım performansı: bitişik kutuları çıkarmadan doğrudan değiştirilebilir
4. Yüksek kontrast tasarımı: teknik tasarım maskesi, net oynatma efekti
5. Mükemmel düşük parlaklık ve yüksek kül efekti, gri düzgünlüğünün ve iyi tutarlılığın gösterilmesi
Teknik Parametreler:
| Ürün Nitelikleri | Değer |
| Piksel Aralığı | 2.97mm, 3.9mm, 4.8mm, 5.2mm, 6.25mm |
| Görüş Açısı | 140° |
| Yenileme Hızı | 3840Hz |
| Gri Ölçek | 14bit |
| Kontrol Sistemi | Senkronizasyon Asenkronizasyon |
| Giriş Voltajı | AC110V-240V |
| Ömür | 100.000 Saat |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte/ Asma/ İstifleme |
| Kontrast Oranı | 3000:1 |
| Renkler | 16.7M |
Uygulamalar:
Düğün, Parti, DJ, Sahne, Kulüp, Konser, Gece Kulüpleri, DISCO, Süpermarket, çocuk oyun alanı vb.
Paketleme ve Nakliye:
Hizmetimiz:
Satış öncesi destek:
1. Ürünlerimizi satın almadan önce size teknik tavsiyelerde bulunduk.
2. En ekonomik fayda ile bütçe dahilinde uygun ürünleri seçmenize yardımcı olun.
3. LED ürünlerimizi teknik çizimlerle kurmak için çerçeve yapısını tasarlayın.
4. Özel kullanımınız için yazılım özelleştirmesi sunduk.
Satış sonrası hizmet:
1. Size bir yıldan fazla garanti hizmeti sözü veriyoruz!
2. Uzaktan yapılandırma, teknik danışmanlık ve sorun giderme dahil olmak üzere ücretsiz bakım hizmetleri sunuyoruz.
3. Şirketimiz tarafından tedarik edilen tüm ekipmanlar için ömür boyu takip hizmeti sözü veriyoruz. Bunlar, sistem işlevlerinin sürekli olarak iyileştirilmesini ve sistem yazılımının yükseltilmesini içerir.
4. Ürünlerimizin işletimi ve bakımı dahil olmak üzere müşterilerimize eğitim sunduk
SSS:
S1: Bir örnek almak istiyorum, sağlayabilir misiniz?
A1: Evet, toplu siparişten sonra iade edilebilecek örnek fiyatla test etmeniz için örnek sunabiliriz.
S2: Bu L'yi satın aldımED ekranını nasıl kullanabilir ve kurabilirim?
A2: Teknoloji mühendisimiz tarafından ustalaşana kadar profesyonel eğitim verilecektir.
S3: kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
A3: Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numune;
Sevkiyattan önce her zaman son Denetim;
S4: Neden VISUAL WORLD'den satın almalısınız?
A4: İstikrarlı ve güvenilir kalite, verimli ve profesyonel müşteri hizmetleri, rekabetçi fabrika fiyatı, hızlı teslimat süresi.
S5:Çalışanlarınız kurulum için yurt dışına gidebilir mi?
A5: Evet, LED ekranı kurmak ve devreye almak için mühendislerimizi yurt dışına gönderiyoruz.