P5.2 Εξωτερική οθόνη LED για χώρο χορού προσαρμοσμένη για εκδηλώσεις / συναυλίες
P5.2 Εικονική οθόνη LED στην πίστα χορού
,Προσαρμοσμένη οθόνη LED για το χώρο χορού
P5.2 Οθόνη LED Δαπέδου Χορού για Εκθέσεις/Εκδηλώσεις/Συναυλίες
Περιγραφή προϊόντος:
Η οθόνη LED δαπέδου χορού P5.2 βασίζεται στην οθόνη πλακιδίων LED δαπέδου και προσθέτει μια λειτουργία ανίχνευσης και αλληλεπίδρασης. Η οθόνη πλακιδίων δαπέδου LED είναι εξοπλισμένη με αισθητήρες πίεσης, χωρητικούς αισθητήρες ή υπέρυθρους αισθητήρες. Όταν ένα άτομο κινείται στην οθόνη πλακιδίων δαπέδου, ο αισθητήρας μπορεί να ανιχνεύσει τη θέση του ατόμου και να ανατροφοδοτήσει τη λογική του κύριου ελεγκτή. Μετά την κρίση, εξάγεται το αντίστοιχο εφέ εμφάνισης.
Χαρακτηριστικά:
1. Γρήγορη και ευέλικτη εγκατάσταση: μπορεί να χρησιμοποιηθεί άμεση εγκατάσταση ή εγκατάσταση ράγας.
2. Υψηλή απόδοση φόρτισης: με υψηλή χωρητικότητα φόρτισης 1,5 τόνων ανά τετραγωνικό μέτρο.
3. Εξαιρετική απόδοση συντήρησης: μπορεί να ανταλλαγεί άμεσα χωρίς να αφαιρεθούν τα γειτονικά κουτιά
4. Σχεδιασμός υψηλής αντίθεσης: μάσκα τεχνικού σχεδιασμού, καθαρό εφέ αναπαραγωγής
5. Εξαιρετικό εφέ χαμηλής φωτεινότητας και υψηλής τέφρας, που δείχνει την ομοιομορφία της ομοιομορφίας του γκρι και καλή συνέπεια
Τεχνικές παράμετροι:
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | Τιμή |
| Pixel Pitch | 2.97mm, 3.9mm, 4.8mm, 5.2mm, 6.25mm |
| Γωνία θέασης | 140° |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840Hz |
| Κλίμακα του γκρι | 14bit |
| Σύστημα ελέγχου | Συγχρονισμός Ασύγχρονος |
| Τάση εισόδου | AC110V-240V |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση σε τοίχο/ Κρέμασμα/ Στοίβαξη |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 |
| Χρώματα | 16.7M |
Εφαρμογές:
Γάμος, Πάρτι, DJ, Σκηνή, Κλαμπ, Συναυλία, Νυχτερινά κέντρα, DISCO, Σούπερ μάρκετ, παιδική χαρά κ.λπ.
Συσκευασία και αποστολή:
Η υπηρεσία μας:
Υποστήριξη πριν από τις πωλήσεις:
1. Προσφέραμε τεχνικές συμβουλές πριν αγοράσετε τα προϊόντα μας.
2. Σας βοηθάμε να επιλέξετε κατάλληλα προϊόντα εντός του προϋπολογισμού με το μεγαλύτερο οικονομικό όφελος.
3. Σχεδιάστε τη δομή του πλαισίου για την εγκατάσταση των προϊόντων LED με τεχνικό σχέδιο.
4. Προσφέραμε προσαρμογή λογισμικού για τη συγκεκριμένη χρήση σας.
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
1. Σας υποσχόμαστε περισσότερα από ένα χρόνο εγγύηση!
2. Παρέχουμε δωρεάν υπηρεσίες συντήρησης, συμπεριλαμβανομένης της απομακρυσμένης διαμόρφωσης, της τεχνικής συμβουλευτικής και της αντιμετώπισης προβλημάτων για εσάς.
3. Υποσχόμαστε μια δια βίου υπηρεσία παρακολούθησης για όλο τον εξοπλισμό που παρέχεται από την εταιρεία μας. Αυτά περιλαμβάνουν τη συνεχή βελτίωση των λειτουργιών του συστήματος και την αναβάθμιση του λογισμικού του συστήματος.
4. Προσφέραμε εκπαίδευση στον πελάτη μας, η οποία περιλαμβάνει τη λειτουργία και τη συντήρηση των προϊόντων μας
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Θέλω να έχω ένα δείγμα, μπορείτε να το παρέχετε;
Α1: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε δείγμα για δοκιμή σε τιμή δείγματος, το οποίο μπορεί να επιστραφεί μετά από μαζική παραγγελία.
Ε2: Αγόρασα αυτή την LED οθόνη πώς να τη χρησιμοποιήσω και να την εγκαταστήσω;
Α2: Η επαγγελματική εκπαίδευση θα προσφερθεί από τον τεχνικό μηχανικό μας μέχρι να το κατακτήσετε.
Ε3: πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α3: Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
Ε4: Γιατί να αγοράσετε από την VISUAL WORLD;
Α4: Σταθερή και αξιόπιστη ποιότητα, αποτελεσματική και επαγγελματική εξυπηρέτηση πελατών, ανταγωνιστική τιμή εργοστασίου, γρήγορος χρόνος παράδοσης.
Ε5: Μπορούν οι εργαζόμενοί σας να πάνε στο εξωτερικό για εγκατάσταση;
Α5: Ναι, στέλνουμε τον μηχανικό μας στο εξωτερικό για να εγκαταστήσει και να θέσει σε λειτουργία την οθόνη LED.