P4.8 Sabit LED ekran paneli Dışarıda Tam Ön Erişim 1000×1000mm
Sabit LED Ekran Paneli Dışarıda
,P4.8 LED Ekran Panosu Dışarıda
,1000×1000 mm sabit LED ekran
P4.8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı Tam Ön Erişim 1000*1000mm LED Panelli
% 100 tam ön erişim sabit LED Ekranı / 1000*1000mm Alüminyum profilli LED Panel / Duvara monte dış LED ekranı / Su geçirmez LED Video duvarı / fan olmadan dış LED ekranı
Özellikler
- Yüksek parlaklık
Parlaklık 6000nits'ten, hatta 8000nits'ten fazla olabilir..
- Flansız Tasarım
Fan olmadan iyi ısı dağılımı
- Ön Erişim
Yüzde yüz tam ön servis, LED modülü ve güç kutusu ön taraftan çıkarılabilir.
- Alüminyum modülü
Modülün alüminyum alt tabanı, daha istikrarlı ve iyi ısı dağılımı.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P4.8 |
| Piksel Pitch: | 4.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 30 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum Profili |
| Sürücü tipi: | 1 / 7, 1 / 13 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Tam ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
Açık hava su geçirmez 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Panel.

Fotoğraflar
Güç kutusu için kolay ön bakım

LED ekranın arkasını temizleyin

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!