P8 Sport Perimeter LED Ekranı, Die Casting Alüminyum Futbol Stadyumu LED Ekranı
P8 Sport Perimeter LED Ekranı
,Futbol Spor Perimetre LED Ekranı
,Alüminyum futbol stadyumu LED ekranı
Dış P8 Spor Perimetre LED ekran 1280x960mm Ölçme Alüminyum Kabine
Açık hava futbol sporları çevresinde LED Ekran / 1280*960mm döşeme dökümlü alüminyum LED paneli / Hızlı kurulum stadyum LED ekranı / Darbeleri korumak için yumuşak maske
Özellikler
- Hafif Ağırlık
- Hayır.Altın dökme malzemesi, sadece 50 kg/kabine, nakliye maliyetini tasarruf ettiriyor.
- Güvenlik Tasarımı
Oyuncuyu ve LED ekranı korumak için yumuşak kauçuk kapağı ve yumuşak maske.
- Ayarlanabilir bakış açısı
Kabine bakış açısı esnek ayarlanabilir.
- Yüksek parlaklık
6000 nit yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığında veya fırtınalarda yüksek kaliteli görüntüler.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P8 |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin boyutu: | 1280×960 mm |
| Modül boyutu: | 320x160 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 50 kg |
| Kabine malzemesi: | Ölçü dökme AL |
| Sürücü tipi: | 1/5 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 700/245 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP54 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yerde duruyor |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Fotoğraflar
Perimetre ekranı yumuşak LED maskesi


Spor çevre ekranı için 1280*960mm mat döşeme alüminyum LED dolabı

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!