P4 LED Yapışkan Ekran
,LED yapışkan ekran yumuşak
,Alışveriş merkezi p4 LED ekranı
Sabit kurulum için iç mekan P4 Şeffaf Yapışkan yumuşak film led ekran 240x1000mm
Sofistike tasarımlı şeffaf LEDYapışkan film, alışveriş merkezi reklamları veya cam vitrinler için uygundur. Kağıt kadar ince olmasıyla kurulumu ve kontrolü son derece kolaydır. T-PAPER serisi LED yapışkanfilm, reklamın etkisini en üst düzeye çıkarır ve tanıtım için geleneksel tabela ve panoların yerini alır.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1, Cama yapışan yapışkan film led ekran
2, Panel başına 3,5 kg ile hafif
3, Kolay kurulum
4, Yüksek parlaklık 2000-4000nits yapabilir
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | TP4 |
| Piksel Aralığı: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | yok |
| Modül Boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3,5 kg/m2 |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürüş Tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nits |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | İç Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Sabitleme/Yapıştırma/Asma |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:160°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | 10%~90% RH |

ÖZELLİKLER
- ULTRA İNCE
2 mm kalınlığı, onu piyasadaki en ince led ekran yapar.
- ESNEK
Bükülebilir yapışkan film led panel, kavisli cam duvara sığabilir.
- YÜKSEK ŞEFFAFLIK
Şeffaf film, %70'e kadar şeffaflık oranı sağlar. Mağaza vitrin camları için en iyi seçim.
- AŞIRI IŞIK
Film boyutu 1000x500mm sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- KESİM BOYUTU
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
UYGULAMA ALANI
Bina cam cephesi
Alışveriş merkezi cam duvarı
Mağaza vitrin camı
Marka amiral gemisi mağazası
Cam salon ve koridor
DURUM

Cam pencere için süper hafif bir led panel mi arıyorsunuz? T-PAPER serisi yapışkan film led ekranımız sizin için mükemmel bir seçimdir. Esnek ve ince film panel, teknisyenlerin kısa sürede kolayca kurulum yapmasını sağlar. Bu ürün hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız, lütfen bize mesaj atmaktan çekinmeyin!
SATIŞ ÖNCESİ HİZMET
- Proje çözümü tasarımı
- Proje teklifi ve önerisi
- Proje detaylarının zenginleştirilmesi
- Kabin ve ekran düzeni
- Güç ve sinyal hesaplaması ve diyagramı
- Özelleştirilmiş ürün, modül, PCB vb.
SSS
S1. LED film ekranı cama nasıl sabitlenir?
1) İlk olarak konumu işaretlemek için lazer işaretleyiciyi kullanın
2) Panel düzenleme sırasını planlayın.
3) Camı temiz ve kuru tutun.
4) Paneldeki koruyucu filmi çıkarın.
5) Paneli yapıştırın ve içindeki kabarcıkları sıkıştırmak için silindirle birkaç kez kazıyın
S2. Dış mekan versiyonu var mı?
Hayır, yok. Ürün tasarım sınırı nedeniyle, şimdilik sadece yüksek parlaklığa sahip iç mekan versiyonumuz var.
S3. Güç kutusu ile donatılmış mı?
Evet, öyle. Güç kutusu, led panelden entegre edilebilir veya ayrılabilir.
S4. Bakım nasıl yapılır?
Paneli camdan çıkarın, 3M filmi çıkarın ve LED'i onarın. Ardından yüzeye yeni bir 3M film takın, paneli cama yapıştırın.
S5. LED'i kesmek için herhangi bir gereksinim var mı?
Hayır, yok. Boyutu LED'i tek tek keserek yönetebilirsiniz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!