Kapalı P2.5 Eğimli LED Ekranı Silindir için Mobius Halkası 240x120mm
P2.5 Esnek LED Ekranı
,Kapalı Esnek LED Ekran
,240x120mm esnek LED ekran ekranı
Silindir Mobius Halkası için İç Mekan P2.5 Esnek Modül 240x120mm
Esnek modül, PCB'sinin yumuşak özellikleri sayesinde farklı eğimli yüzeylere sahip metal çerçeveye uyum sağlayabilir, böylece kavisli yüzeylerin LED ekran efektini gerçekleştirir. Farklı resimler ve video içerikleri oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi bir şekilde uygulanmasını sağlar.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1, Bükülebilir modül
2, İnce ve hafif
3, Manyetik ön servis
4, Çoklu şekiller mevcut
5, Kesintisiz kurulum
ÖZELLİKLER
Esnek modül, led ekran pazarında düz olmayan duvar veya yapı uygulama senaryolarının kullanımını çözmek amacıyla, geleneksel sert modül üzerine teknik atılımla geliştirilmiş bir üründür. Birkaç yıllık teknik birikimden sonra, Visual World'ün esnek modül ürünleri çok olgunlaşmış ve hem iç hem de dış mekan için uygun çözümler bulunmaktadır.
1. BÜKÜLEBİLİR MODÜL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamalar elde etmek için öne ve arkaya bükülebilir. Bina led silindiri için minimum çap 1m.
2. İNCE VE HAFİF
Modül koruyucu silikon kabuk ile modül sadece 8,6 mm'dir ve 0,17 kg ağırlığındadır.
3. MANYETİK ÖN SERVİS
Modüller üzerinde mıknatıslarla tamamen ön servis. Asma veya yüksek montaj konumu için modüle emniyet halatı eklenebilir.
4. ÇOKLU ŞEKİLLER MEVCUT
Esnek modüller yuvarlak, dışbükey, içbükey, S şekilleri ve diğer düzensiz şekiller için çalışır.
5. KESİNTİSİZ KURULUM
Hassas modül boyutu ve kolay manyetik kurulum, kesintisiz görsel içerik sunmasını sağlar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | FL |
| Piksel Aralığı: | 2,5 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül Boyutu: | 240x120x8,6 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 96*48 |
| Modül Ağırlığı: | 0,17 kg |
| Modül Kabuk Malzemesi: | Silikon |
| Sürüş Tipi: | 1/24 |
| Parlaklık: | 600-800 nit |
| Maks/Ort Güç: | 520/182 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | İç Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP45 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |


UYGULAMA ALANI
Yaratıcı tasarım
Bilim Müzesi
Heteromorfik bina
Reklam panoları
İç dekorasyon
DAVA

SSS
S1. Mobius halkası için çalışır mı?
Evet, yapabiliriz. Farklı piksel aralıklarına sahip birkaç mobius halkası vakası yaptık.
S2. Yüksek nemli bir iç ortamda kullanılabilir mi?
Evet, kullanılabilir. LED'i nemden korumak için modül yüzeyine ve arka tarafına nano kaplama ve boyama işlemi yapacağız.
S3. Yapabileceğiniz en küçük silindir nedir?
Bu esnek modül, 0,64 m çapında küçük silindirler yapabilir.
S4. Hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz?
Yumuşak modül projeleri için kendi geliştirdiğimiz sistemi ve kartları kullanıyoruz.
S5. Yapabileceğiniz en küçük piksel aralığı nedir?
Yüksek çözünürlüklü özelliklere sahip yenilikçi projeler yapmak için P1.25 ince aralıklı yumuşak modül yapabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!