Εσωτερική 800-1000nits P4 Σχεδιασμός εξοικονόμησης χώρου Προσωπική εξυπηρέτηση Ευέλικτη οθόνη LED
Πολυδιάστατη ευέλικτη οθόνη LED
,Δείκτης LED ευθείας διαμόρφωσης IP20
Εσωτερική 800-1000nits P4 Διαστημικό σχεδιασμό εξοικονόμησης χώρου Προσωρινή εξυπηρέτηση Ευέλικτη οθόνη LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Ο χώρος εξοικονόμησης από το συμπαγές σχεδιασμό εξοικονομεί χώρο και κόστη εργασίας.
- Ευέλικτα χαρακτηριστικά, εύκολη εγκατάσταση και προσαρμογή σε διαφορετικές δομές κτιρίων·
- Εξαιρετικά προσαρμόσιμα χαρακτηριστικά με ευρύ φάσμα επιλογών προσαρμογής για το μέγεθος, το σχήμα και το βάθος των pixel.
- Υψηλή ευελιξία - εύκολη εγκατάσταση, αποσυναρμολόγηση, αναδίπτωση, αποθήκευση και μεταφορά.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Ελαστική οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
1. Δημιουργικά σχέδια
Ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά της ευέλικτης οθόνης LED είναι ότι μπορεί να ταιριάζει σε διαφορετικές εφαρμογές με τα δημιουργικά σχέδια, καθώς τα υψηλά δυναμικά που διαθέτει το καθιστούν κατάλληλο για περισσότερες συνθήκες.
Σύμφωνα με τις ειδικότητες αυτής της οθόνης, μπορεί να επιτύχει πολλές δημιουργικές οθόνες LED όπωςΔείκτης LED κύβους, σφαιρική οθόνη LED, λωρίδα οθόνη LED και ούτω καθεξής.
Μερικές φορές η οθόνη μπορεί να προσαρμοστεί σε συγκεκριμένες γωνίες για εσάς, αν έχετε τέτοια ανάγκη, ώστε να επιτευχθούν πιο περιπετειώδη σχήματα.
2Γίγαντα εξωτερική διαφήμιση LED οθόνη
Οι μαλακές οθόνες LED μπορούν να υποστηρίξουν την εγκατάσταση γιγάντιων οθονών LED είτε είναι εγκατεστημένες από ενότητες LED είτε από ντουλάπια.
Επιπλέον, καθώς η μαλακή οθόνη LED έχει εξαιρετική διάχυση θερμότητας, μπορεί να είναι πιο ανθεκτική από άλλα είδη μέσων απεικόνισης.και λιγότερη ανησυχία για την καθημερινή συντήρηση.
3. 360° που περιλαμβάνει οθόνη οθόνης LED
Οι ευέλικτες οθόνες LED είναι εξαιρετικά λεπτές, ελαφρές και έχουν ευελιξία.
(1) Η μονάδα οθόνης LED με μαλακό κάλυμμα μπορεί να επιτύχει την υψηλότερη ομοιομορφία χρώματος και κλίμακα γκρι, η οποία μπορεί να προστατεύσει αποτελεσματικά τα LED.
(2) Η ευελιξία καθιστά την εγκατάσταση της οθόνης LED εύκολη και γρήγορη.
(3).Η υψηλή ευελιξία δίνει στους σχεδιαστές μεγαλύτερη ελευθερία για να δημιουργήσουν πιο καινοτόμα σχήματα.



Υπηρεσία μας:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Ερευνές θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Δελτίο δεδομένων και δείγματα προσφέρονται.Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίαςΕπισκέψεις σε εργοστάσια κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Επεξεργασία τεχνικών: δωρεάν. πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν.που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό CD συστήματος ελέγχου κλπ.
Γενικά ερωτήματα:
Ε1:Πώς να επιλέξετε μια οθόνη LED;
Α1: Θα πρέπει να εξετάσετε 3 απλές ερωτήσεις όταν επιλέγετε μια οθόνη LED από τον εαυτό σας.
1Ποιο είναι το περιβάλλον;
2Είναι για ενοικιαζόμενη χρήση (πρέπει να μεταφέρεται συχνά από ένα μέρος σε άλλο) ή για σταθερή εγκατάσταση (πρέπει να εγκατασταθεί σε ένα μέρος μόνιμα);
3. ποιο είναι το κατά προσέγγιση μέγεθος της οθόνης LED που θα θέλατε να αγοράσετε;
Ε2:Πώς να αποσταλεί;
Α2: Είναι προαιρετικό και σεβόμαστε την επιλογή του πελάτη.ή από τη θάλασσα σύμφωνα με το βάρος και τον όγκο των εμπορευμάτων σας και τον χρόνο παράδοσης που χρειάζεστε.
Ε3:Πώς να το εγκαταστήσετε μετά την παραλαβή;
Α3: Θα σας προσφέρουμε το σχέδιο για να σας καθοδηγήσει για την εγκατάσταση, ακόμη και να στείλουμε μηχανικό μας για να σας βοηθήσει αν χρειαστεί.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!