Indoor P2.97 3,5 kg module Gewicht Smart geïntegreerd paneel Vaste LED-module display
3.5 kg Indoor LED-module display
,P2.97 Indoor LED-module-display
,P2.97 Vaste LED-module-display
Indoor P2.97 3,5 kg module Gewicht Smart geïntegreerd paneel Vaste LED-module display
Productbeschrijving:
De led-modules van de Visual World SMART BLOCK-PLUS-serie integreren de belangrijkste componenten van het led-display in hetzelfde paneel, waardoor het mogelijk is het display in een kleine grootte te voltooien.
Snelle productgegevens
1Industriële schoonheid
2Magnetische module
3- Zeer geïntegreerd.
4. Multi-installatie
5- Stabiel.
Kenmerken:
Visual World SMART BLOCK-PLUS serie geïntegreerde led module is aangepast voor buiten gebruik.Het is mogelijk om snelle assemblage methoden zoals muur gemonteerd, hangende en vloerstaande methode.
1. industriële schoonheid
Dit compacte led-paneel kan met zijn 250x500 mm-grootte als individu werken.
2Magnetische module
Sterke magneten op de modules zorgen voor eenvoudige verbindingen en nauwkeurige montage van de overeenkomstige gat positie
3. Hoge mate van integratie
Elk LED-paneel heeft een eigen voedingsbron en ontvangkaart.
4. MULTI-INSTALLATIE
De 45° randen van de modules kunnen een 90° rechte hoek, een binnen- of buitenste gebogen videomuur vormen.
5. STABELE prestaties
Bescherming tot IP67, foutloos gebruik in buitenomstandigheden.

Technische parameters:
| Productmodel: | SMART BLOCK Plus |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| LED-type: | SMD1515, 3 in 1 |
| Pixeldichtheid: | 112896 punten/m2 |
| Compatibele kastgrootte | 500x500mm,500x1000mm |
| Grootte van de module: | 250 x 500 mm |
| Gewicht van de module: | 3.5 kg |
| Materiaal van de module: | Aluminium voor gietgieten |
| Rijtype: | 1/28 |
| Helderheid: | 800 tot 1000 nitten |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 600/210 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen |
| IP rating: | IP42 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen/op de vloer staan |
| Grijzige schaal: | 16 bits |
| Zienhoek: | H:160°; V:160° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Vaste installaties binnen
LED-kubus voor binnen
Arc videomuur
LED-cirkeldisplay
Rechte hoek LED-display


Onze SMART BLOCK PLUS geïntegreerde led-module wordt sterk aanbevolen voor uw video muur projecten.Speciale 45° randen ontwerp stelt dit paneel om led-scherm te bouwen met verschillende vorm of display gebied. Modulair ontwerp gebaseerd op 250x500mm modules, bouw het led-scherm als stenen. Als u meer wilt weten over dit product, voel u vrij om contact op te nemen!
Productieproces:
Productie van PCB's
SMD-module
Montage van PSU- en RV-kaarten
Installatie en bedrading van het moduleframe
Module QC
Maskers en magneten voor vaste modules
Veroudering van producten
Scherm QC
Reiniging
Verpakking
Vragen:
Is het product aanpasbaar?
Ja, we kunnen het product aanpassen volgens de eisen van de klant, u hoeft alleen de projectdetails te verstrekken.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU...
Test u al uw goederen voor levering?
Ja, we hebben 100% test voor levering.
Q4. Welke certificaten kunt u verstrekken?
CE, RoHS, FCC, ETL, CB
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!