P8 Buiten hoog helderheidsniveau Voetbal Sport Perimeter Stadion LED-display
P8 Sport Perimeter LED-display
,LED-display voor buitensport
,Hoge helderheid sport omtrek led display
P8 Buiten Hoge Helderheid Voetbal Sport Perimeter Stadion LED Display
Productomschrijving:

Kenmerken:
Het perimeter scherm van het stadion moet worden gebruikt in een meer veeleisende buitenomgeving en een verscheidenheid aan apparatuuropnameomgevingen. Dat maakt dat het LED-display een hoogwaardige schermconfiguratie en een high-definition weergave-effect nodig heeft. Het P8 sport perimeter display voor buiten van VISUAL WORLD kan voldoen aan verschillende sportlocaties.
- Lichtgewicht ontwerp kasten.
- Anti-botsingsbescherming:De modulemaskers en rubberen pakking voorkomen effectief dat atleten gewond raken door onverwachte botsingen en stoten.
- Beeldkwaliteit is top, stabiel lopend, hoge dichtheid.
- Eenvoudige installatie:Veerschroeven en geïntegreerde stroom- en signaalkabels maken het gemakkelijk om te monteren en vast te installeren
Technische parameters:
| Technische parameters | Sport Stadion PerimeterLED Display |
| Pixelafstand: | 8 mm |
| LED Type: | SMD3535 |
| Afmetingen kast: | 1280×960mm |
| Modulegrootte: | 320x160 mm |
| Gewicht kast: | 55 kg |
| Materiaal kast: |
Gegoten aluminium
|
| Aandrijvingstype: | 1/5 |
| Helderheid: | 5000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 700/245 W/m2 |
| Onderhoud: | Achterkant service |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
|
Installatietype:
|
Vloerstaand
|
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:120° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: |
10%~90% RH |
Toepassingen:
Het sportstadion LED-scherm is een serie die wordt gebruikt voor sportstadions voor merkmarketing tijdens sportevenementen, zoals het WK etc. De reclame is eenvoudig met bedrijfslogo's, zoals COCACALA, SONY etc.


Verpakking en verzending:
Sport Perimeter Led Display
Sport Perimeter Led Display wordt geleverd met zorgvuldige verpakking om de veilige aankomst op uw deur te garanderen.

FAQ:
V1. Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
A1: Wij zijn een LED-display fabrikant
V2. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A2: T/T 30% als aanbetaling en 70% vóór levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
V3. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A3: EXW, FOB, CFR, CIF.