960*540mm Kas P3.75 Indoor Aluminium High Grey Scale 14bit Vaste LED-scherm
Aluminiumprofiel binnenshuis vast LED-display
,P3.75 Vaste LED-display binnen
960*540mm Kas P3.75 Indoor Aluminium High Grey Scale 14bit Vaste LED-scherm
Productbeschrijving:
Display van de serie FX-Block: perfect beeldscherm:9, een hoge bescherming op,gemakkelijk te installeren,geen extra staalconstructie nodig voor de installatie op,de modules en de voedingsbak snel kunnen worden gemonteerd en verwijderd,een eenvoudiger indeling van de onderdelen voor een stabielere prestatie en een gemakkelijker onderhoud.
Kenmerken:
- 16:9 Goudverhouding:Module grootte:480*270mm;Kabinet grootte:960*540mm
- Dun en licht:Een kast 11,5 kg,dikte 58 mm
- Magneetontwerp van de module: de kragbok kan individueel worden verwijderd.
- Modulair ontwerp:Vor- en achterdienst
- Snelle en gemakkelijke installatie
Technische parameters:
| Technische parameters | Buitenhuis Vaste LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 3.75 mm |
| LED-type: | SMD2020 |
| Afmeting van de kast: | 960 × 540 mm |
| Grootte van de module: | 480x270 mm |
| Gewicht van de kast: | 12.5 kg |
| Materiaal van de kast: | Aluminiumprofiel |
| Rijtype: | Gezondheid, 1/18 |
| Helderheid: | 900 tot 1000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 500/175 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| IP rating: | IP42 (Nanocoating) |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Visual World's Indoor Fixed LED Display, met modelnummer P3.75Het is de ultieme oplossing voor al uw visuele behoeften.dit product is ontworpen om een naadloze en hoge-definitie kijkbeleving te bieden.
Ons Indoor Fixed LED Display is geschikt voor een breed scala aan binnentoepassingen, waaronder maar niet beperkt tot:
- Reclame voor binnenruimtes
- Winkels
- Winkelcentra
- Concerten en evenementen
- Vervoershubs
Verpakking en verzending:
Vragen:
V1: Waarom Green Visual World kiezen?
A1: Hoe te kiezen = hoge kwaliteit + strenge kwaliteitscontrole + verouderingstijd + snelle verzendtijd + professioneel en snel antwoord + risicovrij
Visuele wereld = Gewaarborgde kwaliteit + 5 stappen Strikte QC + 72 uur verouderingstijd + Zend zo snel mogelijk + Superieure 99,8% klanttevredenheid + 2 jaar garantie.
V2: Welk type LED-display bieden jullie aan?
A2: Onze producten omvatten LED-full-color display voor binnen- en buitenruimte, verhuur LED-display, LED-advertentie-display, LED-toneeldisplay, LED-display met onregelmatige vorm, truck mobile led display,LED-sportscherm, LED-verkeersinformatie-display enz.
V3: Zijn er grote verschillen in visie en prijs?
A3: Ja, hoe dichter de pixel afstand is, hoe duidelijker het scherm te zien is en de prijs relatief hoog is.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!