960*540mm Καμπίνα P3.75 εσωτερικό αλουμίνιο υψηλής γκρι κλίμακας 14bit σταθερή οθόνη LED
Εσωτερική σταθερή οθόνη LED με προφίλ αλουμινίου
,P3.75 Εσωτερική σταθερή οθόνη LED
960*540mm Καμπίνα P3.75 εσωτερικό αλουμίνιο υψηλής γκρι κλίμακας 14bit σταθερή οθόνη LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Δείκτης σειράς FX-Block: τέλεια ακρίβεια οθόνης:9, υψηλή προστασία, εύκολη εγκατάσταση, χωρίς ανάγκη για επιπλέον χάλυβα για την εγκατάσταση, με δυνατότητα γρήγορης συναρμολόγησης και αφαίρεσης των μονάδων και του κιβωτίου τροφοδοσίας,απλούστερη διάταξη εξαρτημάτων για πιο σταθερή απόδοση και ευκολότερη συντήρηση.
Χαρακτηριστικά:
- 16:9 Χρυσή αναλογία:Μεγέθος μονάδας:480*270mm;Μεγέθος ντουλάπις:960*540mm
- Νικρό και ελαφρύ:Μια μόνο ντουλάπα 11,5kg, πάχος 58mm
- Σχεδιασμός μαγνητών μονάδας:Το κουτί ισχύος μπορεί να αφαιρεθεί ξεχωριστά.
- Μονωδική σχεδίαση:Προχωρητική/πίσω υπηρεσία
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 30,75 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποίηση |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 540 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x270 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 120,5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/18 |
| Φωτεινότητα: | 900-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 500/175 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP42 (Παλύψη με νανοστρώματα) |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Εσωτερική σταθερή οθόνη LED του Visual World, με αριθμό μοντέλου P3.75Είναι η απόλυτη λύση για όλες τις οπτικές ανάγκες σας.το προϊόν αυτό έχει σχεδιαστεί για να παρέχει μια απρόσκοπτη εμπειρία προβολής υψηλής ευκρίνειας.
Η εσωτερική σταθερή οθόνη LED είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών εσωτερικών χώρων, συμπεριλαμβανομένων, αλλά όχι περιορισμένων στα εξής:
- Διαφήμιση σε εσωτερικούς χώρους
- Μικροπωλεία
- Εμπορικά κέντρα
- Συστήματα και εκδηλώσεις
- Κέντρα μεταφορών
Συσκευή και αποστολή:
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Γιατί να επιλέξετε τον Πράσινο Οπτικό Κόσμο;
Α1: Πώς να επιλέξετε = Υψηλή ποιότητα + αυστηρός έλεγχος ποιότητας + χρόνος γήρανσης + γρήγορος χρόνος αποστολής + επαγγελματική και γρήγορη απάντηση + χωρίς κίνδυνο
Οπτικός κόσμος = Διαβεβαιωμένη ποιότητα + 5 βήματα αυστηρό QC + 72 ώρες χρόνος γήρανσης + Ναυτιλία όσο πιο γρήγορα μπορούμε + Εξαιρετική 99.8% ικανοποίηση πελατών + 2 χρόνια εγγύηση.
Ε2: Τι είδους οθόνη LED προσφέρετε;
Α2: Τα προϊόντα μας καλύπτουν οθόνες LED πλήρους χρώματος για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, οθόνες LED ενοικίασης, οθόνες LED διαφήμισης, οθόνες LED σκηνής, οθόνες LED ακανόνιστου σχήματος, οθόνες LED φορτηγών,Εμφάνιση LED αθλητικών προγραμμάτων, LED οθόνη πληροφόρησης κυκλοφορίας κλπ.
Ε3: Υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο όραμα και την τιμή;
Α3: Ναι. Όσο κοντινότερη είναι η απόσταση των pixel, τόσο πιο καθαρή είναι η οθόνη και η τιμή είναι σχετικά υψηλή.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!