P6.67 SMD3535 Dış Mekan Sabit LED Ekran 5500nits 960x960mm Arka Servis
SMD3535 Dış Mekan Sabit LED Ekran
,P6.67 Dış mekan sabit LED ekranı
P6.67 SMD3535 Dış Mekan Sabit LED Ekran 5500nits 960x960mm Arka Servis
Ürün Açıklaması:
Sabit led ekran, sabit bir konuma monte edilen led ekran anlamına gelir. Koşullara bağlı olarak iç ve dış mekan kurulumuna ayrılabilir. Hafiflik, toz önleme, su geçirmezlik, yüksek sıcaklık direnci, alev geciktiricilik, otomatik açma/kapama ve parlaklık kontrolü gibi güçlü özelliklere sahiptir. Visual World, en istikrarlı ve uzun ömürlü dış mekan sabit kurulum led ekranlarını sunar.
Özellikler:
- Su Geçirmez:Dış mekan kullanımı için IP65 koruma seviyesine sahip, dayanıklı, su geçirmez, hızlı ısı dağılımlı alüminyum kabin.
- Ön servis:Kabin ve modül, teknisyenlerin zahmetsizce ön bakım yapmasına olanak tanıyan uyumlu ön kilit tasarımına sahiptir.
- Yüksek parlaklık:Özelleştirilmiş modül pcb ve belirlenmiş güç kaynağı, 6000nits'e kadar parlaklık sağlar.
- Geniş görüş açıları:Geniş görüş açıları yatay 140°, dikey 140°, izleyicilerin ekranı mesafelerden net bir şekilde izlemesini sağlar.
- Hızlı kurulum:Basit dahili kablo bağlantısı ve konumlandırma pimleri, hızlı ve kolay kurulum.
Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | P6.67 |
| Piksel Aralığı: | 6.67mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin Boyutu: | 960x960mm |
| Modül Boyutu: | 320×160mm |
| Bakım | Arka servis |
| Kabin Ağırlığı: | 38 kg |
| Kabin Malzemesi: | Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5500 nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Çevre: | Dış Mekan |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: |
Montaj /Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | Dış Mekan |
| Çalışma Nemi: | %10~90 RH |
Uygulama:
Dış mekan yaratıcı modelleme
Bina girişi
Park girişi
Yüzme havuzu
Reklam panosu
Oyun alanı
Dış mekan aktivite alanı
Yol kenarı afişi
Bina dış cephesi


SSS
S1: OEM/ODM hizmetleri sağlayabilir misiniz?
A1: Elbette, ürünleri ve etiketleri özelleştirebilen olgun bir teknik ekibimiz var
S2: Şirketiniz gerçek bir üretici mi?
A2: Shenzhen, Guangdong Eyaleti'nden doğrudan tedarik yapan bir fabrikayız. Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.
S3: Uygun bir ekran nasıl seçilir?
A3: Kullanım senaryolarına ve gereksinimlere göre boyutu ve çözünürlüğü belirleyin ve ekranın kalitesini ve kararlılığını belirleyin.
S4: Ne tür bir satış sonrası hizmet sağlayabilirsiniz?
A4: Teknik destek: Kullanıcıların kullanım sırasında karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmak için teknik danışmanlık ve rehberlik sağlayın, Uzaktan işbirliği: Ekranın normal kullanımını sağlamak için özel bir satış sonrası departmanı uzaktan çevrimiçi olarak çalışır.
S5: Ekranların teslimatından önce bir kalite kontrolü var mı?
A5: Kesinlikle. Her ekran ünitesinin teslimattan önce katı kalite standartlarımızı karşıladığından emin olmak için kapsamlı bir %100 kalite testi ve 72 saatlik bir yaşlandırma süreci uyguluyoruz.
S6: Ekranlarınızın teslim süresi ne kadar?
A6: Tipik teslim süresi, depozitoyu aldıktan sonra 15-20 gündür. Ancak, teslim süresi sipariş miktarına ve özel gereksinimlere bağlı olarak değişebilir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!