P4 Akıllı Dış LED Ekran Modülü Ön Hizmet Su geçirmez IP67 Yay Video Duvarı
Arc Dış LED Ekran Modülü
,IP67 Dış LED Ekran Modülü
,Ön Hizmet Dış LED Ekran Modülü
P4 Akıllı Dış Mekan LED Ekran Modülü Ön Servis Su Geçirmez IP67 Kavisli Video Duvarı
Ürün Açıklaması:
320x320mm Akıllı LED Modül, esnek ve ölçeklenebilir ekran çözümleri sunan modüler bir tasarıma sahiptir. Hafif yapısı ve yüksek koruma seviyesi, kolay kurulum ve uzun ömürlü dayanıklılık sağlar. IP67 koruma derecesi ile modül tamamen su geçirmez ve tuzlanmaya karşı dayanıklıdır, bu da onu zorlu ortamlar için mükemmel kılar. Kullanıcı kolaylığı için tasarlanan bu modül, zahmetsiz montaj, kurulum ve bakıma olanak tanır. Ayrıca, entegre sinyal ve güç kabloları kurulumu kolaylaştırarak kesintisiz ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | P4 |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 320×320x37 mm |
| Modül Boyutu: | 320x320 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | >5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | F: IP67, R: IP67 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Tonlama: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | 10%~90% RH |
Özellikler:

- HAFİF
Döküm alüminyum malzeme, sadece 15kg/m², nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar.

- ENTEGRE TASARIM
Güç kaynağı, alıcı kartı ve modülü tek bir kabine entegre edin.

- Su GeçirmezIP67
- 45° EĞİMLİ KENAR TASARIMI
45° Eğimli kenar tasarımı, çeşitli şekillerde birleştirme
Uygulama:
- Alışveriş Merkezi:
LED ekranlar, alışveriş merkezi dizinlerini, mağaza konumlarını ve devam eden promosyonları görüntüleyebilir, alışveriş yapanların kolayca gezinmelerine ve tercih ettikleri mağazaları veya olanakları bulmalarına yardımcı olur.
- Park Girişi:
LED ekranlar, ziyaretçileri karşılama mesajlarıyla karşılayabilir, park haritaları sağlayabilir, önemli turistik yerleri vurgulayabilir ve etkinlik programlarını görüntüleyebilir, parkın düzeni ve etkinlikleri hakkında hızlı bir genel bakış sunar.

SSS:
S1: Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz, 10 yıldan fazla bir süredir LED ekran endüstrisinde uzmanlaşmış profesyonel bir OEM/ODM üreticisiyiz.
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl çalışıyor?
A2. LED ekranımızda kullanılan lamba boncuklarının tamamı orijinal lamba boncuklarıdır. Dağınık ışıklar ve arka lambalar kullanmamıza gerek yoktur. Gümüş içeren lehim pastası, saf bakır güç kabloları ve kısa kablolar kullanarak, iyi bir ekran her müşteriye taahhüdümüzdür.
S3: MOQ'unuz nedir?
A3. Siparişiniz için herhangi bir miktar kabul edilebilir. Ve fiyat büyük miktarlar için pazarlığa açıktır.
S4. Garanti süreniz nasıl?
A4. Malların müşteriye ulaşmasından itibaren hesaplanan garanti süresi 2 yıldır, endişelenmeyin, modülle ilgili bir sorun olursa, onarım için Shenzhen'e geri gönderebilirsiniz.
S5: Teslimatı ne zaman yapacaksınız?
A5. Siparişinizin boyutuna ve miktarına göre led modüller için 3-5 iş günü ve led bitmiş ekran için 10-15 gün içinde teslimat yapabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!