P0.9 Küçük Pixel Pitch LED Ekranı COB 600x337.5mm 2000nits Zincir Mağazaları İçin
2000nits Küçük Piksel Pitch LED Ekranı
,P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
P0.9 Küçük Pixel Pitch LED Ekranı COB 600x337.5mm 2000nits Zincir Mağazaları İçin
Ürün Tanımı:

Özellikleri:
- Yüksek parlaklık:Olağanüstü görünürlük için 1000 nit'e kadar ulaşır.
- Enerji verimliliği:Enerji tüketimini %30 azaltır.
- Yüksek güvenilirlik:Üstün ısı dağılımı ve artan istikrar için flip-çip ortak katot teknolojisine sahiptir.
- Patentli Görünüm Tasarımı:Beyaz kenarları ve çürükleri ortadan kaldırır, %75'e kadar ışık geçirgenliği ve düşük sıcaklıklarda performans gösterir.
- Yüksek Kontrast oranı: Canlı ve keskin görseller için 20000:1'yi aştı.
- Yüksek tutarlılık:Mikro LED flip-çip karışık işleme teknolojisini ve aynı Bin çiplerini aynı performans için kullanır.
- Geniş Renk Sınırı:Zengin ve doğru renk üretimi için DCI-P3'ü destekler.
- Kolay kurulum:Tam ön bakımı sağlar ve beyaz kenarları olmayan LED modüllerinin birden fazla sökülmesine ve montajına izin verir.
- Çeşitli Uygulamalar:Duvara monte edilmiş, zeminde duran ve asılı tesisatlar için uygundur.
Teknik parametreler:
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabine Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 600-2000 nit |
| Max/Avg Güç | 420/147 W/m2 |
| IP derecelendirme |
Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü |
Montaj / Asma / Yükleme |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170°; V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
Uygulamalar:
Zincir mağazaları:
- Marka tanıtımı ve ürün reklamları için ideal.
- Enerji tasarruflu, yüksek tutarlılık ve kontrastlı tasarımı tekdüze, büyüleyici ekranlar için.
Sokak Mobilyaları:
- Otobüs durağı, kiosk ve kamu bilgisayarda sorunsuz bir şekilde entegre olur.
- Kalıcı, hava koşullarına dayanıklı tasarım, reklamlar veya kamu ilanları için net ve canlı görseller sunar.
Reklam panoları:
- Gündüz / gece görünürlüğü için yüksek parlaklık (1000 nit'e kadar) ile büyük ölçekli dış reklamlar için inşa edilmiştir.
- Patentli dikişsiz tasarım profesyonel bir görünüm sağlar.
Futbol Stadyumları:
- Tekrarlamalar, skorlar ve reklamlar için yüksek çözünürlüklü ekranlarla hayran deneyimini geliştirir.
- Uzun süreli etkinlikler için üstün ısı dağılımı ile güvenilir performans.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Ürün özelleştirilebilir mi?
A1: Evet, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece gereksinim ayrıntılarını sağlamanız gerekir.
S2: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A2: Evet, teslimattan önce %100 testimiz var.
S3: Teslimat süreniz nasıl?
A3: Genellikle, ön ödeme aldıktan sonra yaklaşık 10-15 gün sürecektir. Belirli teslimat süresi öğelere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S4: Ödeme şartlarınız nedir?
A4: T/T, depozit olarak %30 ve teslimattan önce %70. Geri kalanı ödemeden önce ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz.