P0.9 Fine Pitch LED Screen COB 600x337.5mm Kabine Dijital İşaret Sistemi için
COB Fine Pitch LED Ekranı
,P0.9 ince tonlama LED ekranı
P0.9 Fine Pitch LED Screen COB 600x337.5mm Kabine Dijital İşaret Sistemi için
Ürün Tanımı:
VISUAL WORLD'dan P0.9 Small Pixel Pitch LED Display COB, yüksek çözünürlüklü görselleri yeni bir seviyeye taşıyan en gelişmiş bir ekran çözümüdür.Bu ekran net ve ayrıntılı görüntüler sağlar, ince görsel ayrıntı ve netlik gerektiren uygulamalar için idealdir.
Kompakt 600x337.5mm boyutlu bir modülle üretilen bu COB LED ekran, esneklik ve kurulum kolaylığı için tasarlanmıştır.Ölçme dökme alüminyum dolabı sadece zarif ve modern bir estetik sunmakla kalmaz, aynı zamanda ekranın dayanıklılığını ve hafif doğasını da sağlar.
Özellikleri:
- Tam flip-chip COB işlemi, koruma teknolojisi şunları içerir: çarpışma karşıtı, su geçirmez, nem geçirmez, tuz spreyi,(LED ekranlarının yüksek nemli ve tuz spreyi ortamlarında lamba borularının nemlenmesinden kaynaklanan körleşme veya tırtıl arızasından korunması için) .
- Kabine işleminin gerçek zamanlı durumunu sezgisel olarak anlayabilen LCD durum görüntüleme panelini destekler.
- Modül PCB, HDI çok katmanlı devre kartı tasarımını, iyi renk tekdüzeliği ve eşit sıcaklık dağılımıyla benimser.
- Tüm seriler, daha yüksek performansı ve 16 bit'e kadar gri ölçekli bir seviyeye sahip olan Sunrise'in enerji tasarrufu yapan ortak katot çipini benimsiyor.
Teknik parametreler:
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabine Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Max/Avg Güç | 420/147 W/m2 |
| IP derecelendirme | Ön: IP65 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü | Montaj |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170°; V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
Uygulamalar:
- Dijital işaretleme sistemi
- Dükkan zinciri
- Futbol stadyumu
- Perimetre LED afişi
- Arena gösterisi, vb.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
A1: Evet, tüm ürünlerimize 2 yıllık garanti veriyoruz.
S2: Ürün üzerinde logomu yazdırmak mümkün mü?
A2: Evet, logonuzu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce bize resmi olarak bildirin ve tasarımımızı örneklerimize göre onaylayın.
S3: LED ekranı için örnek sipariş verebilir miyim?
A3: Evet, test ve kalite kontrolü için örnek siparişleri hoş karşılıyoruz. Karışık örnekler de kabul edilebilir.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A4: Genellikle teslimat, depozitonuzu aldıktan sonra 7-15 gün sürer. Belirli teslimat süresi sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!