Εικόνα LED μικρής απόστασης COB 600x337.5mm
Εικονική οθόνη LED COB
,Π0
Εικόνα LED μικρής απόστασης COB 600x337.5mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Η P0.9 Small Pixel Pitch LED Display COB από την VISUAL WORLD είναι μια πρωτοποριακή λύση οθόνης που φέρνει οπτικά υψηλής ευκρίνειας σε ένα νέο επίπεδο.Αυτή η οθόνη εξασφαλίζει καθαρές και λεπτομερείς εικόνες, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν λεπτές οπτικές λεπτομέρειες και σαφήνεια.
Κατασκευασμένη σε ένα συμπαγές μέγεθος 600x337.5mm, αυτή η οθόνη COB LED είναι σχεδιασμένη για ευελιξία και ευκολία εγκατάστασης.Το ντουλάπι αλουμινίου χύτευσης δεν παρέχει μόνο μια κομψή και σύγχρονη αισθητική, αλλά εξασφαλίζει επίσης την αντοχή και το ελαφρύ χαρακτήρα της οθόνης.
Χαρακτηριστικά:
- Πλήρης διαδικασία Flip-Chip COB, η τεχνολογία προστασίας περιλαμβάνει: αντισυγκρούσεις, αδιάβροχο, υγρασία, αλατιστικό,(για να αποφευχθεί η τύφλωση των οθονών LED ή η βλάβη από κάμπιες που προκαλούνται από την υγρασία των σωλήνων λαμπτήρων σε περιβάλλοντα υψηλής υγρασίας και αλατισμού).
- Υποστηρίζει οθόνη απεικόνισης κατάστασης LCD, η οποία μπορεί να κατανοήσει διαισθητικά την κατάσταση σε πραγματικό χρόνο της λειτουργίας του υπουργείου.
- Η μονάδα PCB υιοθετεί σχεδιασμό HDI πολυεπίπεδου κυκλώματος, με καλή ομοιομορφία χρώματος και ομοιόμορφη κατανομή θερμοκρασίας.
- Ολόκληρη η σειρά υιοθετεί το κοινό κάθοδικό τσιπ της Sunrise, το οποίο έχει υψηλότερες επιδόσεις και επίπεδο γκρι μέχρι και 16bit.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Σχήμα | Π0.9 |
| Πιξέλες | 0.9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση του ντουλαπιού | 600*337,5*35mm |
| Μέγεθος ενότητας | 150x168,75 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού | 40,6 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-2000 νιτ |
| Μέγιστη/μέση ισχύς | 420/147 W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Πίσω: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°; V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα ψηφιακής σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Ετικέτα LED περιμέτρου
- Εμφάνιση σε αρένα, κλπ.

Γενικά ερωτήματα:
Ε: Παρέχετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α1: Ναι, προσφέρουμε εγγύηση 2 ετών για όλα τα προϊόντα μας.
Ε2: Είναι δυνατόν να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε3: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και ελέγχους ποιότητας.
Ε4: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α4: Γενικά, η παράδοση διαρκεί 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία της παραγγελίας και τις ποσότητες.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!