P7.8-7.8 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı SMD1921 1000×500mm IP65
IP65 Dış Açık Şeffaf LED Ekran
,SMD1921 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
,P7.8-7.8 Dış Açık Şeffaf LED Ekran
P7.8-7.8 Dış Açık Şeffaf LED Ekranı SMD1921 1000×500mm IP65
Ürün Tanımı:
P7.8-7.8 Şeffaf LED ekranlar geleneksel büyük formatlı LED ekranlara yenilikçi ve çekici bir alternatif sunar.Onlar kusursuz yaratmakCam perde duvarlarına entegre edildiklerinde, bu ekranlar çarpıcı görsel etki sağlar ve cam cepheleri olan perakende ortamları için mükemmel hale gelir.Mimarlık estetiklerini korurlarken dinamiklik de eklerler., göz alıcı ekran yetenekleri.

Özellikleri:
- Düşük Güç Tüketimi
Enerji tasarruflu ve çevre dostu ekranlarımız standart LED ekranlara kıyasla %30 daha az güç tüketir.
- Kurulumu Kolay
Sorunsuz bir kurulum için tasarlanan ekranlarımız yapısal değişiklik gerektirmez.
- Yüksek Şeffaflık
Gelişmiş yatay düzenleme ve aydınlatma teknolojisiyle ekranlarımız %75'e kadar şeffaflığa ulaşarak hem işlevselliği hem de estetik çekiciliğini sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
7.8-7.8 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 75 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezlerinde, eğlence mekanlarında, mimari projelerde, hükümet kurumlarında, fuarlarda, sergilerde, basın toplantılarında, havaalanlarında, otellerde, istasyon bekleme alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Kapalı arenalar, ve çeşitli diğer kamu tesisleri.

.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
A1:Evet, tüm ürünlerimize 2 yıllık garanti veriyoruz.
S2: Ürün üzerinde logomu yazdırmak mümkün mü?
A2:Evet, logoyu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce resmi olarak bize bildirin ve tasarımımızı numunemiz üzerine onaylayın.
S3: LED ekranı için örnek sipariş verebilir miyim?
A3:Evet, test ve kalite kontrolü için örnek siparişleri memnuniyetle karşılıyoruz.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A4:Genellikle teslimat, depozitonuzu aldıktan sonra 7-15 gün sürer. Belirli teslimat süresi sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.
S5: Kontrol sistemi nedir ve nasıl çalışır?
A5:Kluster oyununu ve yönetimini destekleyen Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Ayrıca APP, telefon, Wi-Fi, iPad, dizüstü bilgisayar, PC ve bulut üzerinden kontrolü sağlar.Bu operasyonu çok kolay ve uygun yapar.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!