P4 Esnek LED Ekranı SMD2121 Performans Faaliyeti İçin Katlanabilir Modül
Katlanabilir Esnek LED Ekran
,Performans Aktivitesi Esnek LED Ekranı
,SMD2121 Esnek LED Ekranı
P4 Esnek LED Ekranı SMD2121 Performans Faaliyeti İçin Katlanabilir Modül
Ürün Tanımı:
P4 Esnek LED Ekran Duvarı, çarpıcı yüksek çözünürlüklü görselleri ve canlı renkleri sunan 4 mm piksel mesafesine sahip en son teknoloji ekranına sahiptir.960x720mm'lik kompakt bir dolap boyutuyla, zarif tasarımı alan tasarrufu verimliliği ile birleştiren çeşitli iç mekan uygulamaları için idealdir.

Özellikleri:- Hayır.
- Bendable MODUL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamaları elde etmek için ön ve geri bükümü yapabilir.
- İnce ve ışık
Modül koruyucu silikon kabuğu ile, modül sadece 8.6mm ve 0.17kg ağırlığında.
- Çeşitli Şekil
Daire, sütun, dalga... vb. şekillerde yapılabilir.
- Düzgün Kurulum
Modülün hassas boyutu ve kolay manyetik montajı, sorunsuz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | P4 Esnek LED Ekran |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960×720mm |
| Modül boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabine malzemesi: | Basit çelik |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/5 |
| Parlaklık: | 800-1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 12 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
Satış sonrası hizmet:
- Gönderi durumunun izlenmesi.
- Gönderi belgesi
- Ürün kullanım kılavuzu
- Kurulum talimatları ve hatırlatmalar
-LED ekran haritası ve yapılandırması
- Panel ve modül onarımı
Sıkça sorulan sorular:
S1: Hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz ve nasıl çalışıyor?
A1: Sızdırmaz kümelenmiş oyun ve yönetimi sağlayan Nova Taurus Serisi asinkron kontrol sistemini kullanıyoruz. APP, akıllı telefon, WiFi, iPad, dizüstü bilgisayar, PC,ya da bulut uygun operasyon için.
S2: LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
A2: Kesinlikle! Kalite testi ve değerlendirmesi için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için karışık örnekler de kabul edilir.
S3: Ürün üzerinde logomun basılmasını sağlayabilir miyim?
A3: Evet, logo baskı hizmeti sunuyoruz. Lütfen bize önceden bilgi verin ve üretime başlamadan önce sağlanan numuneye dayanan tasarımı onaylayın.
S4: Ürünlerinize garanti veriyor musunuz?
A4: Evet, tüm ürünlerimiz güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini sağlamak için 2 yıllık garanti ile birlikte gelir.
S5: Teslimat süreniz nedir?
A5: Standart teslimat süremiz, para yatırıldıktan sonra 7-15 gündür.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!