Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED SMD2121 Διπλώσιμη μονάδα για δραστηριότητες απόδοσης
Σκηνή οθόνης LED αναδιπλούμενη και ευέλικτη
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
,SMD2121 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED SMD2121 Foldable Module Για Παραστάσεις
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 διαθέτει τεχνολογία οθόνης αιχμής με βήμα pixel 4mm, προσφέροντας εκπληκτικά γραφικά υψηλής ευκρίνειας και ζωντανά χρώματα. Με συμπαγές μέγεθος ντουλαπιού 960x720mm, είναι ιδανική για διάφορες εσωτερικές εφαρμογές, συνδυάζοντας κομψό σχεδιασμό με εξοικονόμηση χώρου.

Χαρακτηριστικά:
- ΕΥΚΑΜΠΤΟ MODULE
Τα εύκαμπτα modules μπορούν να κάνουν μπροστινή και αντίστροφη κάμψη για να επιτύχουν εσωτερικές και εξωτερικές καμπύλες εφαρμογές. Ελάχιστη διάμετρος 1m για την κατασκευή κυλίνδρου led.
- ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥ
Με προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης module, το module είναι μόνο 8,6mm και ζυγίζει 0,17kg.
- ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Μπορεί να κατασκευαστεί για κύκλο, στήλη, κύμα... κ.λπ. σχήματα
- ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Το ακριβές μέγεθος του module και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση του επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 |
| Βήμα Pixel: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος Module: | 240x120 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Απλός Χάλυβας |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 12 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
-Παρακολούθηση κατάστασης αποστολής
-Παροχή εγγράφων αποστολής
-Εγχειρίδιο χρήσης προϊόντος
-Οδηγίες και υπενθυμίσεις εγκατάστασης
-Χαρτογράφηση και διαμόρφωση οθόνης LED
-Επισκευή πάνελ και module
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1: Τι σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείτε και πώς λειτουργεί;
A1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series, το οποίο επιτρέπει την απρόσκοπτη αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Προσφέρει ευέλικτες επιλογές ελέγχου μέσω APP, smartphone, WiFi, iPad, laptop, PC ή cloud για εύκολη λειτουργία.
Ε2: Μπορώ να κάνω μια παραγγελία δείγματος για μια οθόνη LED;
A2: Απολύτως! Καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για έλεγχο ποιότητας και αξιολόγηση. Γίνονται επίσης δεκτά μικτά δείγματα για να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Ε3: Μπορώ να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
A3: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσίες εκτύπωσης λογότυπων. Παρακαλούμε ενημερώστε μας εκ των προτέρων και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το παρεχόμενο δείγμα μας πριν προχωρήσετε στην παραγωγή.
Ε4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
A4: Ναι, όλα τα προϊόντα μας συνοδεύονται από 2 χρόνια εγγύηση για να εξασφαλίσουμε την αξιοπιστία και την ικανοποίηση των πελατών.
Ε5: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
A5: Ο τυπικός χρόνος παράδοσής μας είναι 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης. Το ακριβές χρονικό πλαίσιο μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τα συγκεκριμένα είδη και την ποσότητα παραγγελίας.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!