P0.9 Küçük Piksel Aralığı LED Ekran Flip-chip COB 600x337.5mm Döküm Alüminyum
P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
,Flip-chip COB LED Ekranı
,Ölçme dökümlü Alyuminyum LED Ekran
P0.9 Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran Flip-chip COB 600x337.5mm Döküm Alüminyum
Ürün Açıklaması:

Özellikler:
- Tam flip-chip COB işlemi, çarpışma önleme, su geçirmezlik, nem direnci ve tuz püskürtme direnci gibi koruyucu teknolojileri içerir. Bu özellikler, LED ekranları yüksek nem ve tuz püskürtme ortamlarındaki nemli koşulların neden olduğu körleşmeye veya arızaya karşı korur.
- Modül, kontrastı %20 artıran ve daha yüksek ekran parlaklığı ihtiyacını azaltan 3D mürekkep baskı teknolojisini kullanır. Ayrıca, kullanıcı dostu, gerçek zamanlı kabin çalışması izleme için bir LCD durum ekran paneli içerir.
- PCB tasarımı, tutarlı renk tekdüzeliği ve eşit sıcaklık dağılımı sağlayan bir HDI çok katmanlı devre kartına sahiptir. Seri, 16 bit'e kadar gri tonlama seviyeleri ile üstün performans sağlayan Sunrise’ın enerji verimli ortak katot çipini entegre eder.
Teknik Parametreler:
| Model | P0.9 |
| Piksel Aralığı | 0,9 mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabin Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabin Ağırlığı | 4,6 kg |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön servis |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Maks/Ort Güç | 420/147 W/m2 |
| IP Derecesi |
Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenileme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Tipi |
Montaj / Asma / İstifleme |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Görüş Açısı | Y:170°;D:170° |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi | %10-%90RH |
Uygulamalar:
- Dijital Tabela sistemi
- Zincir mağaza
- Sokak mobilyaları
- Billboard
- Futbol stadyumu
- Çevre LED posteri
- Arena ekranı vb.


Satış öncesi hizmet:
- 24 saat içinde yanıtlanan sorular.
- Pazar araştırması ve tahminleri.
- Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler.
- Veri sayfaları ve örnekler sağlanır.
- Özel paketleme ve fabrika ziyaretleri gibi ek hizmetler.
Satış içi hizmet:
- Üretimin sürekli izlenmesi.
- Talep üzerine üretim fotoğrafları ve videoları.
- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası hizmet:
- 24 saat içinde ele alınan şikayetler.
- 48 saat içinde bakım rehberliği ve çözümleri.
- 24 aylık garanti.
- Ücretsiz teknisyen eğitimi.
- Ücretsiz belgeler: kurulum kılavuzu, yazılım kılavuzu, bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si.
SSS:
S1: Hangi kontrol sistemi kullanılıyor ve nasıl çalışıyor?
C1: Küme oynatmayı ve yönetimi destekleyen Nova Taurus Serisi eşzamansız kontrol sistemini kullanıyoruz. APP, akıllı telefon, Wi-Fi, iPad, dizüstü bilgisayar, PC veya bulut kontrolü dahil olmak üzere çeşitli cihazlar aracılığıyla kolayca kontrol edebilirsiniz. Çok kullanıcı dostu ve kullanışlı.
S2: Bir LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
C2: Evet, test ve kalite değerlendirmesi için örnek siparişleri teşvik ediyoruz. Karışık örnekler de kabul edilir.
S3: Ne tür bir led ekran sağlıyoruz?
C3: Seçiminiz için iç/dış mekan/kiralama/Reklam/şeffaf ve poster LED ekranımız var.
S4: Led ekranınız uluslararası sertifika standartlarına uygun mu?
C4: Evet, led ekranımız CE sertifikası, RoHS gibi çeşitli uluslararası sertifika standartlarına uygundur.
sertifikası, FCC sertifikası vb.
S5: Led ekranınız için özel tasarım ve özelleştirme taleplerini destekliyor musunuz?
C5: Evet, özel ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve özelleştirme üretimi sağlayabiliriz.
S6: Garanti nasıl?
C6: 2 yıl garanti.