P0.9 Küçük Pixel Pitch LED Ekranı COB Ticari Toplantı için Yüksek Görsel Etki
COB Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
,P0.9 Küçük Piksel Aralık LED Ekranı
P0.9 Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran COB Ticari Toplantılar İçin Yüksek Görsel Efekt
Ürün Açıklaması:

Özellikler:
- Tam flip-chip COB işlemi, çarpışma önleme, su geçirmezlik, nem direnci ve tuz püskürtme direnci gibi koruyucu teknolojileri içerir. Bu özellikler, LED ekranları yüksek nem ve tuz püskürtme ortamlarındaki nemli koşulların neden olduğu körleşmeye veya arızaya karşı korur.
- Modül, kontrastı %20 artıran ve daha yüksek ekran parlaklığı ihtiyacını azaltan 3D mürekkep baskı teknolojisini kullanır. Ayrıca, kullanıcı dostu, gerçek zamanlı kabin çalışması izleme için bir LCD durum ekran paneli içerir.
- PCB tasarımı, tutarlı renk tekdüzeliği ve eşit sıcaklık dağılımı sağlayan bir HDI çok katmanlı devre kartına sahiptir. Seri, Sunrise'ın enerji verimli ortak katot çipini entegre ederek, 16 bit'e kadar gri tonlama seviyeleri ile üstün performans sağlar.
Teknik Parametreler:
| Model | P0.9 |
| Piksel Aralığı | 0,9 mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabin Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabin Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön servis |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Maks/Ort Güç | 420/147 W/m2 |
| IP Derecesi |
Ön: IP65 / Arka: IP30 |
| Yenileme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Tipi |
Montaj / Asma / İstifleme |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Görüş Açısı | Y:170°;D:170° |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi | 10%-90%RH |
Uygulamalar:
- Dijital Tabela sistemi
- Zincir mağaza
- Sokak mobilyaları
- Billboard
- Futbol stadyumu
- Çevre LED posteri
- Arena ekranı vb.


Satış öncesi hizmet:
- 24 saat içinde yanıtlanan sorular.
- Pazar araştırması ve tahminleri.
- Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler.
- Veri sayfaları ve örnekler sağlanır.
- Özel paketleme ve fabrika ziyaretleri gibi ek hizmetler.
Satış içi hizmet:
- Üretimin sürekli takibi.
- Talep üzerine üretim fotoğrafları ve videoları.
- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası hizmet:
- 24 saat içinde ele alınan şikayetler.
- 48 saat içinde bakım rehberliği ve çözümleri.
- 24 aylık garanti.
- Ücretsiz teknisyen eğitimi.
- Ücretsiz belgeler: kurulum kılavuzu, yazılım kılavuzu, bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si.
SSS:
S1: Özelleştirilmiş hizmetler sağlayabilir misiniz?
C1: Evet, talebinize göre farklı ürün kategorileri tasarlayabiliriz.
S2: LED ekran ürününe logomuzu yazdırmak uygun mu?
C2: Evet, logonuzu isteğiniz doğrultusunda yazdırabiliriz.
S3: LED ekran için bir örnek sipariş edebilir miyim?
C3: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için bir örnek sipariş etmenizi memnuniyetle karşılıyoruz. İstediğiniz herhangi bir öğeyi seçebilirsiniz.
S4: Navlun ne kadar?
C4: Nakliye maliyeti ekranın boyutuna göre belirlenir ve proje bilgileri soruşturma ile bildirilir.
S5: Ekranın metrekare fiyatı nedir?
C5: Lütfen bize soruşturma gönderin. Profesyonel satış mühendislerimiz uygun çözümler sunacaktır.
S6: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C6: Evet, ürünlerimiz için 2 yıl garanti sunuyoruz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!