P0.9 Μικρή οθόνη LED με πλάτος των εικονοστοιχείων COB Μεγάλο οπτικό αποτέλεσμα για εμπορικές συναντήσεις
Δείκτης LED μικρής διαστάσεως των εικονοστοιχείων COB
,P0.9 Εικονική οθόνη LED με πλάτος εικονοστοιχείων
P0.9 Οθόνη LED μικρού βήματος εικονοστοιχείων COB Υψηλό οπτικό αποτέλεσμα για εμπορικές συναντήσεις
Περιγραφή προϊόντος:

Χαρακτηριστικά:
- Η πλήρης διαδικασία COB flip-chip ενσωματώνει προστατευτικές τεχνολογίες όπως αντι-σύγκρουση, αδιαβροχοποίηση, αντοχή στην υγρασία και αντοχή σε ψεκασμό αλατιού. Αυτά τα χαρακτηριστικά προστατεύουν τις οθόνες LED από τύφλωση ή δυσλειτουργία που προκαλείται από υγρές συνθήκες σε περιβάλλοντα υψηλής υγρασίας και ψεκασμού αλατιού.
- Η μονάδα χρησιμοποιεί τεχνολογία εκτύπωσης 3D με μελάνι, η οποία βελτιώνει την αντίθεση κατά 20% και μειώνει την ανάγκη για υψηλότερη φωτεινότητα οθόνης. Περιλαμβάνει επίσης ένα πάνελ οθόνης κατάστασης LCD για φιλική προς το χρήστη, παρακολούθηση λειτουργίας του ντουλαπιού σε πραγματικό χρόνο.
- Ο σχεδιασμός PCB διαθέτει πλακέτα κυκλώματος HDI πολλαπλών στρώσεων, εξασφαλίζοντας σταθερή ομοιομορφία χρώματος και ομοιόμορφη κατανομή θερμοκρασίας. Η σειρά ενσωματώνει το ενεργειακά αποδοτικό τσιπ κοινής καθόδου της Sunrise, παρέχοντας ανώτερη απόδοση με επίπεδα κλίμακας γκρι έως και 16 bit.
Τεχνικές παράμετροι:
| Μοντέλο | P0.9 |
| Βήμα εικονοστοιχείων | 0,9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση ντουλαπιού | 600*337.5*35mm |
| Μέγεθος μονάδας | 150x168.75 mm |
| Βάρος ντουλαπιού | 4.6kg |
| Υλικό ντουλαπιού | Χυτό αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Φωτεινότητα | 0-2000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς | 420/147 W/m2 |
| Βαθμολογία IP |
Μπροστά: IP65 / Πίσω: IP30 |
| Ρυθμός ανανέωσης | >3840Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Τοποθέτηση / Κρέμασμα / Στοίβαξη |
| Κλίμακα γκρι | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°;V:170° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90%RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα ψηφιακής σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Έπιπλα δρόμου
- Πινακίδα
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Περιμετρική αφίσα LED
- Οθόνη αρένας κ.λπ.


Υπηρεσία προ-πώλησης:
- Απαντήσεις σε ερωτήσεις εντός 24 ωρών.
- Έρευνα αγοράς και προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις βάσει των αναγκών των πελατών.
- Δελτία δεδομένων και δείγματα που παρέχονται.
- Πρόσθετες υπηρεσίες όπως προσαρμοσμένη συσκευασία και επισκέψεις στο εργοστάσιο.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
- Συνεχής παρακολούθηση της παραγωγής.
- Φωτογραφίες και βίντεο της παραγωγής κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Παράπονα που αντιμετωπίζονται εντός 24 ωρών.
- Οδηγίες συντήρησης και λύσεις εντός 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
- Δωρεάν έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορείτε να παρέχετε προσαρμοσμένες υπηρεσίες;
Α1: Ναι, μπορούμε να σχεδιάσουμε διαφορετικές κατηγορίες προϊόντων σύμφωνα με τη ζήτησή σας.
Ε2: Είναι εντάξει να εκτυπώσουμε το λογότυπό μας στο προϊόν οθόνης LED;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας σύμφωνα με το αίτημά σας.
Ε3: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, σας καλωσορίζουμε να παραγγείλετε ένα δείγμα για να δοκιμάσετε και να ελέγξετε την ποιότητα. Μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε στοιχείο θέλετε.
Ε4: Πόσο είναι το φορτίο;
Α4: Το κόστος αποστολής καθορίζεται από το μέγεθος της οθόνης και οι πληροφορίες του έργου γνωστοποιούνται από την έρευνα.
Ε5: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο οθόνης;
Α5: Καλώς ήρθατε να μας στείλετε ερώτηση. Οι επαγγελματίες μηχανικοί πωλήσεων μας θα παρέχουν κατάλληλες λύσεις.
Ε6: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α6: Ναι, προσφέρουμε 2 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.