P1.875 Esnek LED Video Duvar 240*120 mm Mıknatıslı Ön Servis Demiri Boyalı
240*120 mm Esnek LED Video Duvarı
,P1.875 Esnek LED Video Duvarı
,Demir Esnek LED Video Duvarı
P1.875 Esnek LED Video Duvarı 240*120 mm Mıknatıslar Ön Hizmet Boyalı Demir
Açıklama:
P1.875 Esnek LED Video Duvarı, çok yönlü ve yüksek çözünürlüklü görseller için tasarlanmış en son teknoloji ekran çözümüdür.Bu modül net görüntüler ve canlı renkler sunuyor., kurumsal sunumlardan canlı etkinlik gösterilerine kadar çeşitli uygulamalar için idealdir.
P1.875 LED Video Duvarı, kompakt bir 240x120mm boyutunda yapılmış ve esneklik için tasarlanmıştır.karmaşık teçhizat sistemlerine ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenli bir şekilde kurulmasına izin verir.
Özellikleri:
- Esnek
Yumuşak PCB tasarımı, eğrilebilir, esnek kurulum
- Eğilmiş
110°'dan 180°'ya kadar eğri açı, iç ve dış eğri
-
Çeşitli şekillerde kullanılabilir
Esnek modüller yuvarlak, konveks, konkav, S şekilleri ve diğer düzensiz şekiller için çalışır.
-
Magnetik Cephe Hizmetleri.
Modüller üzerinde mıknatıslar ile tamamen ön hizmet. Asma veya yüksek kurulum pozisyonu için güvenlik ipi modüle eklenebilir.
- Hayır.
Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | P1.875 |
| Piksel Pitch: | 1.875 mm |
| LED Tipi: | SMD1515 |
| Modül çözünürlüğü: | 128*64 piksel |
| Modül boyutu: | 240*120mm |
| Modül ağırlığı: | 0216 kg. |
| Kabine malzemesi: | Demir ile boyama |
| Sürücü tipi: | 1/32 |
| Parlaklık: | 600-1000 nit |
| Max Power: | 19 w/pcs |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | F: IP20, R: IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj / Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama:
1. Yaratıcı Tasarımlar
2Dev dış reklam LED ekranı.
3. 360° LED ekranı

Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3:LED ekran modelleri genellikle PX'de ifade edilir, örneğin P2 P3 P4.....P8, P10, bu ne anlama gelir?
A3: P3 P4.....P8,P10 piksel mesafesinin 3mm 4mm....10mm olduğu anlamına gelir, bu da bir ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel mesafesinin daha küçük olması, LED ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması.
S4: LED ekranımda hangi piksel alanını seçmeliyim?
A4:Led ekranı kullanırken, esas olarak görüntüleme mesafesi, ekran boyutu, istenen etki ve müşteri bütçesi ile belirlenir.
S5: Bir sergi sipariş etmek için, size ne tür bir bilgi sunmam gerekiyor?
A5: Ekranın genişliği / yüksekliğini, ana kullanımını, görüntüleme mesafesini, sahne fotoğraflarını, özel gereksinimleri belirtmelisiniz, sonra size detaylı bir teklif listesi sağlayabilirim.
S6:Nasıl kurulur?
A6:Açık çelik yapı çizimleri ve kurulum rehberliği ve kablolama şeması sağlamak için ücretsiz, ücretsiz uzaktan hata ayıklama.Gerekirse kuruluşu yönlendirmek için mühendislerimizi de siteye gönderebiliriz..
S7:Senin kalitene ne dersin?
A7: Ekranımızın kalitesi mükemmel. Dünyadaki yüksek kaliteli tedarikçilerin malzemelerini kullanıyoruz, üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz,ve her ürünün kalifiye olmasını sağlamak için çoklu kalite denetimini geçmek.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!