P1.875 Ευέλικτος LED βίντεο τοίχος 240*120 mm Μαγνήτες Προσωπική Υπηρεσία Σίδηρο με ζωγραφική
240*120 mm Ευέλικτο LED τοίχωμα βίντεο
,P1.875 Ευέλικτος τοίχος βίντεο LED
,Ελαστικός LED βίντεο τοίχος από σίδηρο
P1.875 Ευέλικτο LED Video Wall 240*120 mm Μαγνήτες Μπροστινής Εξυπηρέτησης Σίδηρος με Βάψιμο
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:
Το P1.875 Flexible LED Video Wall είναι μια πρωτοποριακή λύση οθόνης σχεδιασμένη για ευελιξία και γραφικά υψηλής ευκρίνειας. Με βήμα pixel 1,875mm, αυτή η μονάδα προσφέρει καθαρή απεικόνιση και ζωντανά χρώματα, καθιστώντας την ιδανική για μια ποικιλία εφαρμογών, από εταιρικές παρουσιάσεις έως προβολές ζωντανών εκδηλώσεων.
Κατασκευασμένο σε συμπαγές μέγεθος μονάδας 240x120mm, το P1.875 LED Video Wall είναι σχεδιασμένο για ευελιξία. Ο ελαφρύς και φορητός σχεδιασμός του, σε συνδυασμό με ισχυρούς μαγνήτες για εύκολη μπροστινή προσάρτηση, επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή εγκατάσταση χωρίς την ανάγκη πολύπλοκων συστημάτων ανάρτησης.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
- ΕΥΕΛΙΚΤΟ
Σχεδιασμός μαλακού PCB, μπορεί να καμπυλωθεί, ευέλικτη εγκατάσταση
- ΚΑΜΠΥΛΟ
Γωνία καμπύλης από 110° έως 180°, εσωτερική και εξωτερική καμπύλη
-
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Οι εύκαμπτες μονάδες λειτουργούν για στρογγυλά, κυρτά, κοίλα, σχήματα S και άλλα ακανόνιστα σχήματα.
-
ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ
Πλήρης μπροστινή εξυπηρέτηση με μαγνήτες στις μονάδες. Μπορεί να προστεθεί σχοινί ασφαλείας στη μονάδα για ανάρτηση ή θέση υψηλής εγκατάστασης.
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:
| Μοντέλο Προϊόντος: | P1.875 |
| Βήμα Pixel: | 1,875 mm |
| Τύπος LED: | SMD1515 |
| Ανάλυση Μονάδας: | 128*64 pixels |
| Μέγεθος Μονάδας: | 240*120mm |
| Βάρος Μονάδας: | 0,216 kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Σίδηρος με βάψιμο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/32 |
| Φωτεινότητα: | 600-1000 nits |
| Μέγιστη Ισχύς: | 19 w/pcs |
| Συντήρηση: | Μπροστινή & Πίσω εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εσωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP20, R: IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση / Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -40℃~+60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
ΕΦΑΡΜΟΓΗ:
1. Δημιουργικά Σχέδια
2. Γιγαντιαία υπαίθρια διαφήμιση οθόνη LED
3. Οθόνη LED 360°

ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
Ε1: Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
A1: Έχουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικίαση/σταθερή οθόνη LED/Οθόνη LED δαπέδου/Ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθόνης LED. Αν ναι, σε ποια πόλη;
A2: Ναι, το εργοστάσιό μας είναι 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, στην επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
A3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το βήμα pixel είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης. Το βήμα pixel είναι μικρότερο, η ανάλυση της οθόνης LED είναι υψηλότερη.
Ε4: Τι βήμα pixel πρέπει να επιλέξω στην οθόνη LED μου;
A4: Η χρήση της οθόνης LED, καθορίζεται κυρίως από την απόσταση θέασης, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλω μια οθόνη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
A5: Θα πρέπει να παρέχετε πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση θέασης, τις φωτογραφίες της σκηνής, ειδικές απαιτήσεις, τότε μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6: Πώς να εγκαταστήσετε;
A6: Δωρεάν παροχή λεπτομερών σχεδίων χαλύβδινων κατασκευών και οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη αποσφαλμάτωση. Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στον ιστότοπο για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση εάν χρειαστεί.
Ε7: Τι γίνεται με την ποιότητά σας;
A7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας προμηθευτών στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής και περνάμε την πολλαπλή επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!