Noel Penceresi İçin P6 Yapışkanlı Şeffaf LED Ekran Sorunsuz Ekleme
Dikişsiz İpleme Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekranı
,Noel Pencere Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekranı
,P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
P6 Adesif Şeffaf LED Ekranı Noel Penceresi İçin Düzleştirme
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Şeffaflık:Yüksek şeffaflık, camın film yapıştıktan sonra bile orijinal tasarım üzerinde olumsuz etkileri olmadan görünür olmasına olanak tanır.
- Esneklik:Serbestçe kesilebilir ve dikişsiz dikişlere sahiptir ve ekran boyutları ve şekilleri üçgen ve oval gibi çeşitli montaj alan taşıyıcılarına esnek bir şekilde eşleştirilebilir.
- Yumuşaklık:Şeffaf LED filmi, 1100R'ye kadar eğriliği destekler ve silindir halinde yuvarlanabilir.
- Hafif ve ince
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 6 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Panel boyutu: | 816x384mm |
| Panel çözünürlüğü: | 136x64 piksel |
| Panel ağırlığı: | 2 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum + Yumuşak PC |
| Kırılma noktası devam ediyor: | Destek |
| Parlaklık: | 4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 180/63 W/panel |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaflık: | % 85 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°"V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | - 20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Yapışkan Şeffaf LED Ekranı, cam pencereler, duvarlar veya kapılar gibi herhangi bir pürüzsüz yüzeye kolayca takılabildiği için iç reklam için mükemmeldir.Şeffaf tasarımı doğal ışığın geçmesini sağlar.Yüksek kaliteli ekranı ve parlak LED ışıkları ile,Reklamlarınız mutlaka dikkat çekecek ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekecektir.


Hizmet ve destek:
Satış öncesi:
124 saat içinde sorulara cevap verin.
2Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunmak.
3- Veriler listesi.
4Özel paketleme tasarımı, fabrika ziyaretleri vb. gibi diğer hizmetler.
Satış sırasında:
1İzleme raporu hazırlanıyor.
2Her sipariş için kalite testi raporu.
3- Müşterinin gereksinimine göre fotoğraf ve videolar.
4- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası:
1İki yıllık garanti ve ücretsiz yazılım yükseltmesi.
2Temizlik rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır.
3Müşteri memnuniyeti izleme raporu.
4Ücretsiz teknik eğitim.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Örnek siparişlerini kabul edebilir misiniz?
A1: Evet, kalite doğrulama ve pazar testi için örnek siparişlerini kabul ediyoruz.
S2: Garanti var mı?
A2: Evet, iki yıllık garantiTüm ürünler.
S3: Nakliye maliyeti nedir?
A3: Nakliye maliyetleri ağırlığa göre değişir; miktarınıza göre en uygun ve güvenli seçeneği seçeceğiz.
S4: Fabrikanız kalite kontrolünü nasıl sağlar?
A4: Kalite bizim en önemli önceliğimizdir. Her ürün tam olarak bir araya getirilmiş ve paketlenmeden ve gönderilmeden önce iyice test edilmiştir.
S5: LED Ekranı çeşitli boyutlara ve şekillere uyacak şekilde özelleştirilebilir mi?
A5: LED Ekranı Özel yapılabilir.belirli boyutlara ve şekillere uymak için, alanınıza ve tasarım gereksinimlerinize mükemmel bir entegrasyon sağlamak için.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!