P8 Dışarıda Sabit LED Ekranı 960x960mm Reklam için Düzleştirme
960x960mm Dışarıda Sabit LED Ekranı
,P8 Dışarıda Sabit LED Ekranı
P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı 960x960mm Reklam için Düzleştirme
Ürün Tanımı:
Dışarıdaki Sabit LED Ekranı, iç ve dış uygulamalara uygun yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık derecesinde bir üründür.sert bağlantı modülü bağlantısı, -40 °C ~ + 60 °C depolama sıcaklığı ve ≥100.000 saatlik bir ömür süresi.Yüksek kaliteli bileşenleri ve gelişmiş teknolojisiyle, kullanıcılarına çarpıcı bir görsel deneyim sağlayabilir. Ayrıca aşırı çevresel koşullara dayanabilir, bu da dış mekan ve ticari uygulamalar için ideal bir seçim haline getirir.

Özellikleri:
- Çift Limanlı Modül
Bu modüller, her ikisi de kullanılabilen iki bağlantı bağlantısına sahiptir ve kurulum veya onarım sırasında sol veya sağ taraf arasında seçim yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.
- Ön ve arka servis
Hem modül hem de güç kutusu, çeşitli proje gereksinimleri için esneklik ve kolaylık sağlayan ön veya arka taraftan erişilebilir.
- Su geçirmez
IP66 koruma derecesiyle ekran dayanıklı ve kararlıdır, bu da dış mekanlarda kullanılmak için idealdir.
- Verimli Isı Dağıtımı
Alüminyum profillerden yapılmış olan çerçeve, ısıyı etkili bir şekilde dağıtır.
- Sert Bağlantı
Modüller doğrudan hub kartına bağlıdır.Kablolar, hassas hizalama ile hızlı ve kolay kurulum sağlarve kablo yönetimi gerekliliğini ortadan kaldırmak.
Teknik parametreler:
| Ürün Adı | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960 mm |
| Kabine Kararı: | 120*120 piksel |
| Modül boyutu: | 480x320 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 60*40 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x3=6 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Dolabın rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürücü tipi: | 1/4 |
| Parlaklık: | 6000/9000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 580/165 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Şartı kullan: | Dış mekan kullanımı |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Görme mesafesi: | ≥10m |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Dış LED ekranların uygulanması, yoğun trafik reklamı için otoyol reklam panolarını, kentsel mesajlaşma için direğe monte edilmiş LED duvarları, dinamik içerik için yol kenarı afişlerini içerebilir.reklamcılığı ve hayranların deneyimini artırmak için spor stadyumlarında büyük LED ekranları.


Kurulum:
Yedi kurulum yolu şunlardır:

Sıkça sorulan sorular:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
A1: Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Klüster oyununu ve yönetimini destekleyin. APP / Telefon / WIFI / Ipad / dizüstü bilgisayar / PC / Bulut kontrolünü destekleyin. Kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır.
S2: Örnek siparişlerini kabul edebilir misiniz?
A2: Evet, kalite doğrulama ve pazar testi için örnek siparişlerini kabul ediyoruz.
S3: Ürün üzerinde logomu yazdırmak uygun mu?
A3: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
Teslimat süreniz nasıl?
A4: Genellikle, depozitonuzu aldıktan sonra 7-15 gün sürecektir. Belirli teslimat süresi öğelere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S5: Garanti süreniz nasıl?
A5: 2 yıllık garanti. Yapı tasarımı, kurulum sorunu, sistem sorunu, ekranı nasıl kullanacağınız... endişelenmeyin, sipariş verdikten sonra herhangi bir sorunu çözmek için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var.Ve özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır..
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!