P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı 1000x1000mm Alüminyum Profil Kabineti 6000nits
1000x1000mm Dışarıda Sabit LED Ekranı
,6000nits Dışarısı Sabit LED Ekranı
,P3.9 Dışarıda sabit LED ekran
P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı 1000x1000mm Alüminyum Profili Kabine 6000nits
Ürün Tanımı:
P3.9 Dışarıda sabit LED ekranGüçlü 1000×1000 mm dolabı, üst düzey açık hava görsel deneyimleri için tasarlanmıştır.Bu son teknoloji ekran sistemi, hem dayanıklılık hem de canlı görüntü gerektiren yüksek görünürlük uygulamaları için tasarlanmıştır.

Özellikleri:
- Hafif ağırlık: Alüminyum profilli LED dolap, sadece yaklaşık 29 kg / m2'de, nakliye maliyetini tasarruf et.
- İyi ısı dağılımı: Fansız tasarım, modülün alüminyum alt tabanı, iyi ısı dağılımı
- Ön erişim: %100 tam ön bakım, LED modülü ve güç kutusu ön taraftan çıkarılabilir.
- Kabinin kalınlığı sadece 90 mm, çok ince.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim:
Dışarısı 1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED Kabine.

Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
A1: Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. Klüster oyununu ve yönetimini destekleyin. APP / Telefon / WIFI / Ipad / dizüstü bilgisayar / PC / Bulut kontrolünü destekleyin. Kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır.
S2: Özel hizmetler sağlayabilir misiniz?
A2:Evet, talebinize göre farklı ürün kategorileri tasarlayabiliriz.
S3: LED ekran ürünü üzerinde logomuzu basmak sorun değil mi?
A3: Evet, talebinize göre logonuzu yazdırabiliriz.
S4: LED ekran için bir örnek sipariş edebilir miyim?
A4: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için bir örnek sipariş etmek için sizi sıcak bir şekilde karşılıyoruz. İstediğiniz herhangi bir öğeyi seçebilirsiniz.
S5: Nakliye ne kadardır?
A5: Nakliye maliyeti ekranın boyutuna göre belirlenir ve proje bilgileri soruşturma ile bilgilendirilir.
S6: Ekranın metrekare fiyatı nedir?
A6: Bize soruşturma göndermek için hoş geldiniz. Profesyonel satış mühendislerimiz uygun çözümler sağlayacaktır.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 2 yıllık garanti sunuyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!