P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000x1000mm Αλιουμινίου Προφίλ Εναλλακτικό 6000nits
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000x1000 mm
,6000nits Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED 1000x1000mm Αλουμινένιο Προφίλ Cabinet 6000nits
Περιγραφή Προϊόντος:
P3.9 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LEDμε ανθεκτικό cabinet 1000×1000mm έχει σχεδιαστεί για κορυφαίες οπτικές εμπειρίες σε εξωτερικούς χώρους. Αυτό το υπερσύγχρονο σύστημα οθόνης είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές υψηλής ορατότητας που απαιτούν τόσο ανθεκτικότητα όσο και ζωντανές εικόνες.

Χαρακτηριστικά:
- Ελαφρύ: Αλουμινένιο προφίλ led cabinet, μόνο περίπου 29kg/τ.μ., εξοικονομεί κόστος αποστολής.
- Καλή απαγωγή θερμότητας: Σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, αλουμινένια βάση του module, καλή απαγωγή θερμότητας
- Πρόσβαση από μπροστά: 100% πλήρης συντήρηση από μπροστά, led module και κουτί τροφοδοσίας μπορούν να αφαιρεθούν από την μπροστινή πλευρά.
- Λεπτό: Το πάχος του cabinet είναι μόνο 90mm, εξαιρετικά λεπτό.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Μοντέλο Προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση Cabinet: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος Module: | 500x250 mm |
| Βάρος Cabinet: | 29 kg |
| Υλικό Cabinet: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Σχέδιο:
Εξωτερικό Αλουμινένιο Προφίλ LED Cabinet 1000x1000x90mm.

Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, disco bars, νυχτερινά κέντρα, ψυχαγωγία υψηλών προδιαγραφών disco, TV Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


FAQ:
Ε1: Τι είναι το σύστημα ελέγχου; Πώς είναι;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series. Υποστηρίζει αναπαραγωγή και διαχείριση cluster. Υποστηρίζει έλεγχο APP/Τηλέφωνο/ WIFI/ Ipad/Laptop/ PC/ Cloud. Είναι πολύ εύκολο και βολικό στον έλεγχο.
Ε2: Μπορείτε να παρέχετε προσαρμοσμένες υπηρεσίες;
Α2: Ναι, μπορούμε να σχεδιάσουμε διαφορετικές κατηγορίες προϊόντων σύμφωνα με τη ζήτησή σας.
Ε3: Είναι εντάξει να εκτυπώσουμε το λογότυπό μας στο προϊόν οθόνης led;
Α3: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας σύμφωνα με το αίτημά σας.
Ε4: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα για την οθόνη led;
Α4: Ναι, σας καλωσορίζουμε θερμά να παραγγείλετε ένα δείγμα για να δοκιμάσετε και να ελέγξετε την ποιότητα. Μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε στοιχείο θέλετε.
Ε5: Πόσο είναι το φορτίο;
Α5: Το κόστος αποστολής καθορίζεται από το μέγεθος της οθόνης και οι πληροφορίες του έργου γνωστοποιούνται από την έρευνα.
Ε6: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο της οθόνης;
Α6: Καλώς ήρθατε να μας στείλετε ερώτηση. Οι επαγγελματίες μηχανικοί πωλήσεών μας θα παρέχουν κατάλληλες λύσεις.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 2 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!