Alışveriş Merkezi İçin P7.8-7.8 Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık
Yüksek parlaklıklı açık açık LED ekran
,Alışveriş Merkezi Dışarıdaki Şeffaf LED Ekranı
,P7.8-7.8 Dış Açık Şeffaf LED Ekran
P7.8-7.8 Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Alışveriş Merkezi İçin Yüksek Parlaklık
Ürün Açıklaması:
P7.8-7.8 Şeffaf LED ekranlar, geleneksel büyük formatlı LED ekranlara son derece etkili ve ilgi çekici bir alternatif sunar. Görüntüler, LED'lerin uyum içinde çalışmasıyla, her bir LED'in uygun piksel renklerinde yanmasıyla oluşturulur. Bu, ekranda uyumlu bir görüntü oluşturur. Bu ekranlar cam perde duvarlara entegre edildiğinde, özellikle çarpıcı bir etki yaratır ve tasarımcıların perakende alanları (özellikle cam cepheli olanlar) için, genel mimari tasarımı bozmadan ekran çözümleri uygulamasına olanak tanır.

Özellikler:
- Düşük güç tüketimi
Normal ekrana kıyasla %30'dan fazla enerji tasarrufu sağlayarak enerji tasarrufu ve çevre dostu.
- Kolay kurulum
Kurulum için herhangi bir Bina Yapısını değiştirmenize gerek yok. Sadece asma ve Montaj.
- Yüksek Şeffaflık
Yatay düzenleme ve aydınlatma teknolojisine dayanarak, %75'e kadar şeffaflıktadır.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Aralığı: |
7.8-7.8 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×500mm |
| Modül Boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m² |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %75 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezlerinde, eğlence mekanlarında, mimari projelerde, devlet kurumlarında, ticaret fuarlarında ve sergiler, basın toplantıları, havaalanları, oteller, istasyon bekleme alanları, kapalı arenalar ve diğer çeşitli kamu tesisleri gibi amaçlarla yaygın olarak kullanılmaktadır.


Hizmet ve destek:
Tüm süreç boyunca tam hizmet desteği.
Satış öncesi: Ayrıntılı üretim talimatları ve profesyonel kurulum rehberliği sunuyoruz.
Satış: özelleştirilmiş çözümler, görsel tasarımlar ve proje vitrinleri sunuyoruz.
Satış sonrası: İki yıllık garanti, profesyonel bakım ekibi, zamanında yardım, yedek parça temini, ücretsiz eğitim, lojistik takibi ve sürekli yazılım iyileştirmesi.
SSS:
S1: LED ekran örneği sipariş edebilir miyim?
C1: Evet, test ve kalite kontrolü için örnek siparişlerini kabul ediyoruz.
S2: Garanti süresi ne kadar?
C2: Tüm ürünler için kapsamlı iki yıllık garanti sunuyoruz.
S3: Ne tür bir kontrol sistemi?
C3: İçeriği ve ekranı kontrol etmek için Nova kontrol sistemini kullanıyoruz.
S4: Ürün kalitesini nasıl sağlıyorsunuz?
C4: Biz gerçek bir üreticiyiz ve tüm ürünlerimiz şirket içinde üretilmektedir, bu da ürünlerimizin kalitesini doğru bir şekilde garanti etmemizi sağlar.
S5: Ne tür teknik destek sağlayabilirsiniz?
C5: Fabrikada LED ekranların çalıştırılması ve bakımı eğitimi dahil olmak üzere çeşitli teknik eğitimleri ücretsiz olarak sağlıyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!