P2.6 İç mekan sabit LED ekranı, tam renkli alışveriş merkezi reklam video duvarı
Tam renkli reklam video duvarı
,Tam Renkli Dahili Sabit LED Ekran
,alışveriş merkezi reklam video duvarı
P2.6 İç mekan sabit LED ekranı tam renkli alışveriş merkezi reklam video duvarı
Ürün Tanımı:
Rekabetçi sabit kurulum pazarına yanıt olarak, işlevselliği ve güvenliği korurken gereksiz bileşenleri ve malzemeleri optimize ederek ürün maliyetlerini düşürüyoruz.Bu, maliyetleri kontrol etmemizi ve malzeme verimliliğini artırmamızı sağlar.Yapıdaki reklam video duvarları için ideal seçenek olan metal kabın, verimli montajı sağlayan hafif bir tasarım sunar.

Özellikleri:
- Maliyet etkinliği
Bu çözüm, yapısal tasarımı optimize ederek maliyetleri düşürür ve ürün rekabet gücünü arttırır.
- Premium dolap
Kesin bir üretim süreci, dolapın yapısal bütünlüğünü ve yüksek kalitesini sağlar, sonuç olarak pürüzsüz ve kusursuz bir ekran yüzeyi elde edilir.
- Yüksek yenilenme hızı
Yüksek tazeleme hızı, bir cep telefonu veya kamera ile çekim yaparken, ekranın yırtılmadan net, yanıp sönen bir görüntü sunmasını sağlar.
- Geniş görüş açıları
Ekran, 140° yatay ve 140° dikey görüntüleme açıları ile çok çeşitli açılardan net bir şekilde görülebilir.
- Hafif
Tasarımı basitleştirerek ve malzeme verimliliğini artırarak, kabinin ağırlığı azaltılırken temel işlevsellik ve pratiklik korunur.
Teknik parametreler
| Ürün modeli: | FS |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD2020 |
| Kabin boyutu: | 500x1000 mm |
| Kabine Kararı: | 192*384 piksel |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 96*96 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x4=8 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 147456 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 14 kg |
| Kabine malzemesi: | Çelik |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 600-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 500/175 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama:
VISUAL WORLD, etkinlikler, sahneler, mağazalar, televizyon stüdyoları, toplantı odaları, profesyonel AV kurulumları,Kilise ve diğer mekanlar için LED ekran. Pixel Pitch P2.6mm'den P4.8mm'ye kadar İçeride sabit LED Ekran için.

Satış sonrası hizmet:
- Gönderi durumunun izlenmesi.
- Gönderi belgesi
- Ürün kullanım kılavuzu
- Kurulum talimatları ve hatırlatmalar
-LED ekran haritası ve yapılandırması
- Panel ve modül onarımı
Sıkça sorulan sorular:
S1: MOQ'unuz nedir?
A1: Siparişiniz için herhangi bir miktar kabul edilebilir ve büyük miktarlar için fiyat müzakere edilebilir.
S2: Teslimat süreniz nasıl?
A2: LED ekran modülleri genellikle 3 ila 15 gün içinde teslim edilir ve LED ekranlar genellikle depozito aldıktan sonra 10 ila 25 gün içinde teslim edilir.Tam teslimat süresi siparişinizin türüne ve miktarına bağlıdır..
S3: Ürünleriniz için ücretsiz yedek parçalarınız var mı?
A3: Evet, LED modülü lambayı ve IC'yi, LED ekranı lambayı, IC'yi, modülü, güç kaynağını ve diğerlerini verir.
S4: Garanti var mı?
A4: Evet. Tüm ürünler için iki yıllık garantimiz var.
S5: Özel olabilir mi?
A5: Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Boyut, şekil, özellikler ve daha fazlası gibi görünmelerini istediğiniz şekilde özelleştirebiliriz.LED ekranında logonuzu özelleştirebiliriz.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!