P2.85 Dışarıda LED Ekran Modülü LED Reklam Panosları İçin Altın Dökme
P2.85 Dış LED Ekran Modülü
P2.85 Dış Mekan LED Ekran Modülü Döküm Alüminyum LED Reklam Panosu Reklamcılığı İçin
Ürün Açıklaması:
SMART BLOCK serisi, tasarımcıların led yaratıcı sabit ekranlar yapmasına yardımcı olmak için oluşturuldu. 45° modül kenarlarına sahip 320x320mm modüler panel tasarımı, kavisli video duvarları oluşturabilir. Bu, alışılmadık, sanatsal, sürükleyici ekranlar oluşturmak için yapı taşları gibi monte edilebilen çeşitli çerçeve boyutlarına dönüşür.
Visual World SMART BLOCK serisi, yüksek dereceli dış mekan sabit led ekran projesini karşılamak için oluşturuldu. Güç ve sinyali tek bir güç kutusunda ve kabloda birleştirir, bu da görünümü basit ama zarif hale getirir. Sıfır titreme ve düşük gecikmeli video görüntüsü, izleyicilere en iyi görsel deneyimi sunar.
Özellikler:
- Döküm alüminyum:Hafif ve dayanıklı döküm alüminyum panel, ilgili delik konumunun doğru bir şekilde monte edilmesini sağlar
- Ön erişim:Manyetik led modüller, modül çerçevesine sıkıca bağlanır. Bağlantıyı sıkılaştırmak için emniyet halatı isteğe bağlıdır.
- Güç kutusu entegrasyonu:Güç kaynağı, alıcı kart ve hub kartı küçük bir güç kutusuna basitleştirilmiştir. Modül ayrı ayrı çalışabilir.
- Kavisli video duvarı:45° kenarlı modüller, modülün kavisli led duvarlar oluşturmasını sağlayan mıknatıslarla basit özelleştirilmiş metal kabinlerle uyumludur.
- 2'si 1 arada iletim kablosu:Özelleştirilmiş 2'si 1 arada kablo, led ekranın akımı ve sinyali aynı anda iletmesini sağlar.

Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan LED Ekran Modülü |
| Ürün Modeli: | SMART BLOCK |
| Piksel Aralığı: | 2,85 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Piksel Yoğunluğu: | 122500 nokta/m² |
| Kabin Boyutu: | 320x320mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 112*112 |
| Modül Ağırlığı: | 1,54 kg |
| Modül+Çerçeve Ağırlığı: | 2,22 kg |
| Modül Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP67 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%80 RH |
Uygulama:
Bu ürün reklam, bilgilendirme ekranları ve hatta etkinlikler ve performanslar için bir arka plan olarak kullanılabilir. Yüksek parlaklığı ve çözünürlüğü sayesinde, yoldan geçenlerin dikkatini kolayca çekebilir ve mesajınızı etkili bir şekilde iletebilir.


Paketleme: Sarsıntı önleyici ahşap kabin/Hava uçuş çantası/güçlü karton
Nakliye limanı: Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Ekspres;Okyanus;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi: Peşin ödeme alındıktan sonra 10-15 iş günü.
SSS:
S1: Kontrol sistemi nedir? Nasıl çalışır?
C1: Nova Taurus Serisi asenkron kontrol sistemini kullanıyoruz. Küme oynatmayı ve yönetimi destekler. APP/Telefon/ WIFI/ Ipad/Dizüstü Bilgisayar/ PC/ Bulut kontrolünü destekler. Kontrolü çok kolay ve kullanışlı.
S2: Led ekran için bir örnek sipariş verebilir miyim?
C2: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler kabul edilebilir.
S3: Logomu ürüne yazdırmak OK mi?
C3: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve tasarımımızı önce örneğimize göre onaylayın.
S4: En iyi hizmetiniz nedir?
C4: 1: Müşteri sorumluluk sistemine bire bir satış mühendisi;
2. Projenizi tanıyın ve bunun için en iyi çözümü sağlayın;
3. Siparişinizi takip edin ve her adımı ve ayrıntıyı size bildirin;
4. Ekranı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğretin;
5. Ekranınızın sonraki kullanımına özen gösterin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
S5. Teslim süreniz nasıl?
C5: Genellikle, depozitonuzu aldıktan sonra 7-15 gün sürer. Belirli teslim süresi, siparişinizin öğelerine ve miktarına bağlıdır.
S6: Garanti Süreniz nasıl?
C6: 2 yıl garanti. Yapı tasarımı, kurulum sorunu, sistem sorunu, ekranın nasıl kullanılacağı… endişelenmeyin, sipariş verdikten sonra herhangi bir sorunuzu çözmek için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var. Ve özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.