Tam Renkli P10.4-10.4 İç mekan Şeffaf LED Ekran Özel Reklam Pencere Ekranı
P10.4 İç mekan şeffaf LED ekranı
,Tam Renkli Reklam Pencere Ekranı
,Özel Reklam Pencere Ekranı
Tam Renkli P10.4-10.4 Reklamcılık için İçeride Şeffaf Özel Pencere Ekranı
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Üstün Performans
- Şeffaflık ≥65%
- Özel boyut
- Yüksek Parlaklık ve Yüksek Açıklama
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 10.4-10.4 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.3 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/2 |
| Parlaklık: | 4500-5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Şeffaf LED ekranı, havaalanı, banka, otel, alışveriş merkezi, 4S mağazası, lüks mağazası gibi bina cam duvarına uygulanabilir.



Dikkat:
Sıkça sorulan sorular:
LED ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
A1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tam ekran için.
Peki ya teslimat süresi?
A2: 100 metreden daha az sipariş için 15 iş günü sürer.
LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir kalıp kontrolü mevcuttur
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Biz çoğunlukla accectp FOB tren süresi, ama biz size sipariş ve nakliye ajansı düzenlemek yardımcı olabilir. Genellikle denizde 20 30 gün sürer. müşteri tasfiye için birkaç gün
LED ekran siparişini nasıl devam ettirebilirim?
A5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, taleplerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yapar.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6: Ürünlere logomu basmak uygun mu?
A6: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 1 yıllık garanti veriyoruz
S8: Arızalı ile nasıl başa çıkılır?
A8: Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran daha az olacaktır
% 0,2'den fazla.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarda yeni siparişle yeni bir modül göndereceğiz.
Kusurlu seri ürünler için, onları onaracağız ve size geri göndereceğiz ya da çözümü tartışabiliriz
Gerçek duruma göre tekrar aramak da dahil.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!