Πλήρη χρώμα P10.4-10.4 Εσωτερική διαφανής οθόνη LED Προσαρμοσμένη οθόνη διαφήμισης
P10.4 Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου
,Οθόνη πλήρους χρώματος διαφημιστικού παραθύρου
,Προσαρμοσμένη οθόνη παράθυρου διαφήμισης
Έγχρωμη Οθόνη P10.4-10.4 Εσωτερικού Χώρου Διαφανής Προσαρμοσμένη Οθόνη Παραθύρου για Διαφήμιση
Περιγραφή Προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Ανώτερη Απόδοση
- Διαφάνεια ≥65%
- Προσαρμόσιμο μέγεθος
- Υψηλή Φωτεινότητα και Υψηλή Ευκρίνεια
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Κολλητική Διαφανής Οθόνη LED |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 10.4-10.4 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×500mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 4.3 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/2 |
| Φωτεινότητα: | 4500-5000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Οπίσθια εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές ποσοστό: | 70% |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να εφαρμοστεί σε γυάλινους τοίχους κτιρίων, όπως αεροδρόμια, τράπεζες, ξενοδοχεία, εμπορικά κέντρα, καταστήματα 4S, καταστήματα πολυτελείας κ.λπ.



Προσοχή:
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Και για τη μονάδα και για ολόκληρη την οθόνη.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Η παραγγελία μικρότερη από 100 τετραγωνικά μέτρα χρειάζεται 15 εργάσιμες ημέρες
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλό MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή μια μονάδα ελέγχου είναι διαθέσιμη
Ε4. Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσος χρόνος χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Κυρίως δεχόμαστε τον όρο FOB τρένου, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε τον μεταφορέα. Συνήθως χρειάζονται 20-30 ημέρες στη θάλασσα. λίγες ημέρες για εκτελωνισμό.
Ε5. Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Α6: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 χρόνο εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωμάτων θα είναι μικρότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα τα στείλουμε ξανά σε εσάς ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση
συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.