960 * 540mm Alüminyum Profili Yüksek Parlaklık P5 Dışarı Sabit LED Ekranı
960*540mm Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,Yüksek parlaklıklı açık hava sabit LED ekranı
,P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran
960*540mm Alüminyum Profil Yüksek Parlaklık P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran
Ürün Açıklaması:
Eşsiz 480x270mm modül boyutunda üretilmiş özel 960x540mm kabin boyutu, bu ürün ekran kalabalığından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.
Özellikler:
- 16:9 Altın oran: Modül boyutu: 480*270mm; Kabin boyutu: 960*540mm
- İnce ve hafif: Tek kabin 11,5 kg, kalınlık 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu ayrı ayrı çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön servis
- Hızlı ve kolay kurulum
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan Sabit LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 5 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 960×540 mm |
| Modül Boyutu: | 480x270 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 13kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum Profil |
| Sürme Tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar ve Örnekler:
Dış Mekan Sabit LED Ekran, spor alanları ve stadyumlar için de popüler bir seçimdir. Yüksek parlaklığı ve geniş görüş açısı, canlı spor etkinliklerini ve tekrarlarını görüntülemek için idealdir. IP65 derecesi ayrıca ekranın her türlü hava koşuluna dayanmasını sağlayarak, dış mekan spor mekanları için uygun hale getirir.
- IP65 Derecesi: IP65 derecesi ile ekran, zorlu hava koşullarına dayanabilir ve canlı etkinliklerin kesintisiz görüntülenmesini sağlar.
- Geniş Görüş Açısı: 140° yatay görüş açısı ve 140° dikey görüş açısı ile ekran, görüntü kalitesinden ödün vermeden birden fazla açıdan görüntülenebilir.
Kurulum:
Dış mekan led ekran kurulumu

SSS:
S1. LED ekran için bir örnek sipariş verebilir miyim?
C1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tüm ekran için.
S2. Teslim süresi ne olacak?
A2: 100 metrekareden az sipariş için led süresi 15 iş günü sürer
S3. LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir modül kontrolü mevcuttur
S4. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Çoğunlukla FOB tren terimini kabul ediyoruz, ancak nakliye acentesi sipariş etmenize ve ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Denizde genellikle 20-30 gün sürer. Müşteri izni için birkaç gün
S5. LED ekran için nasıl sipariş verilir?
A5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6. Logomu ürünlere yazdırmak OK mi?
A6: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle örneğimize göre tasarımı onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz
S8: Arızalı olanlarla nasıl başa çıkılır?
A8: İlk olarak, Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oran daha az olacaktır
0,2%'den.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarlar için yeni siparişle yeni modül göndereceğiz.
Kusurlu toplu ürünler için, bunları onaracak ve size yeniden göndereceğiz veya gerçek duruma göre geri çağırma dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!