960*540mm Προφίλ Αλουμινίου Υψηλή φωτεινότητα P5 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
960*540mm Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,Επίδειξη των υψηλών οδηγήσεων φωτεινότητας υπαίθριων σταθερή
,P5 επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
960*540mm Προφίλ Αλουμινίου Υψηλή φωτεινότητα P5 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Ειδικό ντουλάπι μεγέθους 960x540mm κατασκευασμένο από μοναδικό μοντέλο μεγέθους 480x270mm, αυτό το προϊόν θα σας βοηθήσει να ξεχωρίσετε από το πλήθος των οθόνων.
Χαρακτηριστικά:
- 16:9 Χρυσή αναλογία:Μεγέθος μονάδας:480*270mm;Μεγέθος ντουλάπις:960*540mm
- Νικρό και ελαφρύ:Μια μόνο ντουλάπα 11,5kg, πάχος 58mm
- Σχεδιασμός μαγνητών μονάδας:Το κουτί ισχύος μπορεί να αφαιρεθεί ξεχωριστά.
- Μοντυλικό σχεδιασμό:Επιμελητήριο
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960×540 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x270 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 13 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/9 |
| Φωτεινότητα: | 5500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Αιτήσεις και περίπτωση:
Η εξωτερική σταθερή οθόνη LED είναι επίσης μια δημοφιλής επιλογή για αθλητικές αρένες και στάδια.Η βαθμολογία IP65 εξασφαλίζει επίσης ότι η οθόνη μπορεί να αντέξει σε όλες τις καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για υπαίθριους χώρους αθλητισμού.
- Αξιολόγηση IP65: Με την αξιολόγηση IP65, η οθόνη είναι σε θέση να αντέχει σε σκληρές καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας αδιάλειπτη προβολή ζωντανών εκδηλώσεων.
- Ευρεία γωνία προβολής: Με οριζόντια γωνία προβολής 140° και κατακόρυφη γωνία προβολής 140°, η οθόνη μπορεί να προβάλλεται από πολλαπλές γωνίες χωρίς απώλεια ποιότητας εικόνας.
Εγκατάσταση:
Εγκατάσταση εξωτερικής οθόνης LED

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!