500×1000 mm Kabine P2.97 İç mekan Kiralama Sahne performansı için sabitlenmiş LED ekran zemini
P2.97 İçi oda kiralık LED ekran
,500×1000 mm İçeride Kiralık LED Ekranı
,Sahne Performansı İçişleri Kiralık LED Ekranı
500*1000mm Kabin Kiralık P2.97 İç Mekan LED Ekran Zemin Sabit
Ürün Açıklaması:
Sadece en iyisi yeterince iyidir. Bu kiralık led ürün 500x1000mm, sezgisel akıllı kilit sistemi sayesinde hızlı kurulum sağlayan dayanıklı ancak hafif bir LED çözümü sunar. Bu, büyük LED duvarları ve tavanları hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmek için idealdir.
Görsel Dünya döküm alüminyum kiralık led ekran ürünü, yüksek hassasiyetli kabin, arka erişim, su geçirmez modüller, tavana monte etmek için emniyet halatları ile donatılabilir. Kolay kurulum, yüksek parlaklık, 4500:1 kontrast ve iyi video performansı, kiralama etkinlikleri için mükemmel bir seçim.

Özellikler:
- Hızlı Kurulum: Hızlı ve kolay kurulum için hızlı kilit ve kabin mıknatıs tasarımı.
- Ön ve Arka servis: LED modülü ön ve arka bakıma, bağımsız olabilir
- güç kutusu tasarımı.
- Tırmanma fonksiyonu: Ekstra merdivenlere gerek kalmadan ekranın arkasına kolayca tırmanma.
- Yüksek kontrast: 4500:1 kontrast oranı.
- Köşeyi koruma ve çarpma önleyici tasarım: LED lambayı çarpmadan daha iyi korumak için.
- Üç kullanım: Kiralama, sabit ve zemin için kullanılabilir.
- Radyan kilit tasarımı: Dışbükey ve içbükey kavisli ekran yapabilir.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Kuvars Serisi Kiralık LED Ekran |
| Ürün Modeli: | Kuvars Serisi |
| Piksel Aralığı: | 2,97 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 500×1000mm |
| Modül Boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 14,5 kg |
| Kabin Malzemesi: | Döküm AL |
| Parlaklık: | 1000nit |
| Maks/Ort Güç: | 560/224W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | İç Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Asma/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Kiralık ekranlar konserlerde, TV partilerinde, büyük eğlence programlarında, ticari sergi faaliyetlerinde, stüdyolarda, stüdyolarda ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılabilir.


İncelemeler:

SSS:
S1. LED ekran için bir örnek sipariş verebilir miyim?
A1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Hem modül hem de tüm ekran için.
S2. Teslim süresi ne olacak?
A2: 100 metrekareden az sipariş için led süresi 15 iş günü sürer
S3. LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ limitiniz var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir modül kontrolü mevcuttur
S4. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Çoğunlukla FOB tren terimini kabul ediyoruz, ancak sipariş vermenize ve nakliye acentesi ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Denizde genellikle 20-30 gün sürer. Müşteri gümrüklemesi için birkaç gün
S5. LED ekran için sipariş nasıl verilir?
A5: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri tasarım belgesini onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
S6. Logomu ürünlere yazdırmak OK mi?
A6: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle örneğimize göre tasarımı onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz
S8: Arızalı olanlarla nasıl başa çıkılır?
A8: Öncelikle, Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sistemi ile üretilmektedir ve kusurlu oran daha az olacaktır
0,2%'den.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarlar için yeni siparişle birlikte yeni modül göndereceğiz.
Kusurlu toplu ürünler için, bunları onaracak ve size yeniden göndereceğiz veya gerçek duruma göre geri çağırma dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!