500×1000mm Υπηρεσιακό ντουλάπι P2.97 εσωτερική ενοικίαση LED οθόνης πάτωμα σταθερό για την επίθεση σκηνής
p2.97 εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,Δείκτης LED εσωτερικής ενοικίασης 500 × 1000 mm
,Ηθική απόδοση εσωτερικής ενοικίασης LED οθόνης
500*1000mm Ντουλάπι P2.97 Εσωτερικής Ενοικίασης LED Display Floor Fixed
Περιγραφή Προϊόντος:
Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό. Αυτό το προϊόν LED ενοικίασης 500x1000mm προσφέρει μια ανθεκτική αλλά ελαφριά λύση LED που παρέχει γρήγορη εγκατάσταση μέσω του διαισθητικού συστήματος έξυπνου κλειδώματος. Αυτό είναι ιδανικό για την κατασκευή μεγάλων τοίχων και οροφών LED γρήγορα και αποτελεσματικά.
Οπτικός κόσμος προϊόντος οθόνης LED ενοικίασης από χυτό αλουμίνιο, ντουλάπι υψηλής ακρίβειας, πίσω πρόσβαση, αδιάβροχα modules, μπορεί να εξοπλιστεί με σχοινιά ασφαλείας για εγκατάσταση στην οροφή. Εύκολη εγκατάσταση, υψηλή φωτεινότητα, αντίθεση 4500:1 και καλή απόδοση βίντεο, εξαιρετική επιλογή για εκδηλώσεις ενοικίασης.

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη Εγκατάσταση: Γρήγορο κλείδωμα και σχεδιασμός μαγνήτη ντουλαπιού για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Εμπρόσθια & Πίσω εξυπηρέτηση: Η μονάδα LED θα μπορούσε να είναι εμπρόσθια και πίσω συντήρηση, ανεξάρτητη
- σχεδιασμός κουτιού τροφοδοσίας.
- Λειτουργία αναρρίχησης: Εύκολη αναρρίχηση στο πίσω μέρος της οθόνης, δεν χρειάζονται επιπλέον σκάλες.
- Υψηλή αντίθεση: Αναλογία αντίθεσης 4500:1.
- Προστασία γωνιών και σχεδιασμός κατά των χτυπημάτων: Καλύτερη προστασία της λάμπας LED από χτυπήματα.
- Τρεις χρήσεις: Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ενοικίαση, σταθερή και δάπεδο.
- Σχεδιασμός κλειδώματος ακτίνας: Θα μπορούσε να κάνει κυρτή και κοίλη καμπυλωτή οθόνη.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Σειρά Quartz Rental LED Display |
| Μοντέλο προϊόντος: | Σειρά Quartz |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 500×1000mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 14.5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Die-coasting AL |
| Φωτεινότητα: | 1000nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 560/224W/m2 |
| Συντήρηση: | Εμπρόσθια/Πίσω εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εσωτερική χρήση |
| Βαθμολογία IP: | IP30 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρεμαστό/Στοίβαξη |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Οι οθόνες ενοικίασης μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε συναυλίες, τηλεοπτικά πάρτι, μεγάλα προγράμματα ψυχαγωγίας, εμπορικές εκθεσιακές δραστηριότητες, στούντιο, στούντιο και άλλα μέρη.


Κριτικές:

Συχνές ερωτήσεις:
Ε1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Και για τη μονάδα και για ολόκληρη την οθόνη.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Η παραγγελία μικρότερη από 100 τετραγωνικά μέτρα διαρκεί 15 εργάσιμες ημέρες
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλό MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή ένα moudle έλεγχος είναι διαθέσιμο
Ε4. Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσος χρόνος χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Κυρίως δεχόμαστε τον όρο FOB τρένου, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσουμε τον μεταφορέα. Συνήθως χρειάζονται 20-30 ημέρες στη θάλασσα. λίγες μέρες για εκτελωνισμό
Ε5. Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Α6: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 χρόνο εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, Τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση
συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!