Arka Hizmet P2.97 500×1000 mm dolaplı kapalı sahne kiralama LED ekranı
500×1000 mm sahne kiralama LED ekranı
,P2.97 Sahne Kiralama LED Ekranı
,İç mekanlardaki LED ekran
Arka Hizmet P2.97 500×1000 mm dolaplı kapalı sahne kiralama LED ekranı
Ürün Tanımı:
Sadece en iyisi yeterlidir. Bu kira led ürünü 500x1000mm, sezgisel akıllı kilit sistemi sayesinde hızlı kurulum sağlayan dayanıklı ancak hafif bir LED çözümü sunar.Bu büyük LED duvarları ve tavanları hızlı ve verimli inşa etmek için idealdir.
Visual World, yüksek hassasiyetli dolap, arka erişim, su geçirmez modüller, tavana monte edilecek güvenlik ipleriyle donatılabilir.Yüksek parlaklık, 4500: 1 kontrast ve iyi video performansı, kiralama etkinlikleri için mükemmel bir seçim.

Özellikleri:
- Hızlı Montaj: Hızlı ve kolay montaj için hızlı kilit ve dolap mıknatısı tasarımı.
- Ön ve arka servis: LED modülü ön ve arka bakım, bağımsız olabilir
- Güç kutusu tasarımı.
- Yükseliş fonksiyonu: Ekranın arkasından kolayca tırmanmak, ekstra merdivenlere gerek yok.
- Yüksek kontrast: 4500:1 kontrast oranı.
- Köşeyi koruyun ve vurma karşıtı tasarım: LED lambasını vurmaktan korumak için daha iyi.
- Üç kullanım: Kiralık, sabit ve katlı olarak kullanılabilir.
- Radyan kilit tasarımı: Konveks ve konkav kıvrımlı ekran yapabilir.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kuvars Serisi Kiralama LED Ekranı |
| Ürün modeli: | Kuvars Serisi |
| Piksel Pitch: | 2.97 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 500×1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 14.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Döşeme AL |
| Parlaklık: | 1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 560/224W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Reklam yayıncılığı, perakende mağazası, alışveriş merkezi, hoşgeldin ekranı, sergi salonu, havaalanı, metro, asansör, Restoran ve Otel malzemeleri, eğitim


COmpare:



Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
S2: NovaStar sistem denetleyicisi ile çalışabilir mi?
A2: Evet, NovaStar kontrolörü bu ürünle uyumludur.
S3: Bu ürün için en büyük projeniz nedir?
A3: Çin'in Guangzhou şehrinde bir bina cephesi için 12.000 metrekarelik bir led ağ projesi yaptık.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!