P3.9 14 bit Gri Ölçeği ile Açık Açık İçeride Ölçülü Alüminyum Kiralık LED Ekran Dolabı
Öldürme Alüminyum Kiralık LED Ekranı
,P3.9 Kiralık LED Ekranı
P3.9 14 bit Gri Ölçeği ile Açık Açık İçeride Ölçülü Alüminyum Kiralık LED Ekran Dolabı
Ürün Tanımı:
P3.9 Kiralık LED ekran iBu, uzun süreli kullanım için mükemmel ısı dağılımını sağlayarak taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır.
3840Hz'lik bir tazeleme hızı ile bu LED ekran, izleyicileriniz için sorunsuz bir izleme deneyimi sağlayarak pürüzsüz ve net görüntüler sunar.Yüksek yenilenme oranı da canlı etkinlikler için uygun yapar, hızlı hareket eden görüntülerin sıklıkla gösterildiği.
Sahne, konser ve sergi kullanımı için tasarlanan bu LED ekran, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için esnek ve özelleştirilebilir seçenekler sunar.Video göstermek gibi., görüntüler, metinler ve animasyonlar, izleyicileriniz için sürükleyici ve dinamik bir deneyim yaratıyor.
Özellikleri:
- Özellikle sahne kiralama kullanımı için tasarlanmış yüksek kaliteli LED ekran
- Hafif ve dayanıklı, kolay taşınması ve kurulması için alüminyum dökme dolabı
- Etkili bir etkinlik kurulumu ve çöküşü için hızlı ve kolay kiralama kurulumu
- 3840Hz'lik yüksek tazeleme hızı, içeriğin pürüzsüz ve sorunsuz görüntülenmesini sağlar
- IP65/IP54 derecesi toz ve suya karşı koruma sağlar, bu da hem iç hem de dış mekan kullanımına uygun hale getirir
- Çeşitli ekran seçenekleri için 500x500mm ve 500x1000mm iki boyutta mevcuttur
TeÇıkış Parametreleri:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500/1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8/13 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 662/221 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65/IP54 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: |
% 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Visual World'ın Sahne Kiralama LED Ekranı, çok çeşitli uygulamalar için mükemmel olan yüksek kaliteli, dayanıklı ve çok yönlü bir üründür.Bu LED ekran sahne performansları için ideal bir seçimdir., konserler, sergiler ve daha fazlası.


Hizmetimiz:
Satış öncesi hizmet:
Sorular 24 saat içinde yanıtlanacak. Müşteri için pazar araştırması ve tahmin. Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunun. Veri sayfası ve numuneler sunulur.Özel paketleme tasarımı gibi diğer gerekli hizmetler, fabrika ziyaretleri ve benzeri.
Satış servisi:
Üretim prosedürlerini her zaman takip etmek. Üretim sırasında müşteri gereksinimlerine göre fotoğraf ve videolar sağlamak. Ücretsiz yedek parçalar sağlanmıştır.
Satış sonrası hizmet:
Şikayet yanıt süresi 24 saatten fazla değildir; bakım rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır. Garanti: 24 ay. Ücretsiz teknisyen eğitimi. Tam dosya seti ücretsiz,kurulum rehberliği dahil olmak üzere, yazılım işletim kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılım CD'si ve benzeri.

Sıkça sorulan sorular:
S1. Ürün özelleştirilebilir mi?
Evet, müşterilerin gereksinimlerine göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece proje detaylarını vermeniz gerekir.
S2: teslimat şartlarınız nedir?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU...
Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
Evet, teslimat öncesi %100 testimiz var.
S4. Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
CE, RoHS, FCC, ETL, CB
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!