P3.9 Εξωτερικό εσωτερικό ντε Κουστ Αλουμίνιο ενοικίαση LED οθόνη ντουλάπι με 14bit Gray Scale
Ηθόνη LED ενοικίασης από αλουμίνιο πεταμένο
,οθόνη LED ενοικίασης P3.9
P3.9 Εξωτερική εσωτερική θραύση χύτευσης αλουμινίου ενοικίαση LED οθόνη ντουλάπι με 14bit γκρι κλίμακα
Περιγραφή του προϊόντος:
P3.9 Ενοικίαση οθόνης LED iΤο υλικό αυτό είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο χύτευσης με έλξη, εξασφαλίζοντας μια ελαφριά αλλά ανθεκτική κατασκευή, γεγονός που το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και τη δημιουργία, ενώ παράλληλα παρέχει εξαιρετική διάχυση θερμότητας για μακροχρόνια χρήση.
Με ρυθμό ανανέωσης 3840Hz, αυτή η οθόνη LED παρέχει ομαλές και καθαρές εικόνες, εξασφαλίζοντας μια απρόσκοπτη εμπειρία προβολής για το κοινό σας.Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης το κάνει επίσης κατάλληλο για ζωντανά γεγονότα, όπου συχνά εμφανίζονται εικόνες ταχείας κίνησης.
Σχεδιασμένη για χρήση σε σκηνές, συναυλίες και εκθέσεις, αυτή η οθόνη LED προσφέρει ευέλικτες και προσαρμόσιμες επιλογές για να ανταποκριθεί στις ειδικές σας ανάγκες.όπως η προβολή βίντεο, εικόνες, κείμενα και κινούμενα σχέδια, δημιουργώντας μια εντυπωσιακή και δυναμική εμπειρία για το κοινό σας.
Χαρακτηριστικά:
- Υψηλής ποιότητας οθόνη LED σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε ενοικίαση σκηνής
- Ελαφρύ και ανθεκτικό ντουλάπι αλουμινίου για εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση ενοικίασης για αποτελεσματική ρύθμιση και διακοπή εκδηλώσεων
- Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης 3840Hz εξασφαλίζει ομαλή και απρόσκοπτη προβολή του περιεχομένου
- Η βαθμολογία IP65/IP54 παρέχει προστασία από σκόνη και νερό, καθιστώντας την κατάλληλη τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική χρήση
- Διατίθεται σε δύο μεγέθη, 500x500mm και 500x1000mm, για ευέλικτες επιλογές οθόνης
ΕΔιάφορες παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921, 3 σε 1 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500x500/1000 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8/13 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 662/221 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | IP65/IP54 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: |
10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Η οθόνη LED ενοικίασης σκηνής από το Visual World είναι ένα υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό και ευέλικτο προϊόν που είναι τέλειο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.Αυτή η οθόνη LED είναι η ιδανική επιλογή για σκηνικές παραστάσειςΕίναι σχεδιασμένο για να προσφέρει μια εκπληκτική οπτική εμπειρία, καθιστώντας το απαραίτητο για κάθε εκδήλωση.


Υπηρεσία μας:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Ερευνές θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Δελτίο δεδομένων και δείγματα προσφέρονται.Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίαςΕπισκέψεις σε εργοστάσια κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Επεξεργασία τεχνικών: δωρεάν. πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν.που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό CD συστήματος ελέγχου κλπ.

Γενικά ερωτήματα:
Ε. Το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί;
Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών, απλά πρέπει να παρέχετε τις λεπτομέρειες του έργου.
Ε2: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU...
Ελέγχετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν την παράδοση.
Ε4 Ποια πιστοποιητικά μπορείτε να παράσχετε;
Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!