P2.6 Kapalı kiralama LED paneli Karbon fiber malzemesi 500x500mm ön ve arka servisle
500x500mm Kiralık LED panelli
,Karbon Fiber İçişleri Kiralık LED Panel
,P2.6 İç mekan kiralık LED panelli
P2.6 Kapalı kiralama LED paneli Karbon fiber malzemesi 500x500mm ön ve arka servisle
Ürün Tanımı:
CF serisi karbon fiber LED ekranı, detaylı bir şekilde üretilmiş ve şimdiye kadar Visual World ürünlerinde üretilen en hafif LED ürünüdür.Açık hava turlarından kapalı şirketlere kadar çok çeşitli kiralama projelerini tamamlamak için alışılmadık bir LED ürünü oldu.Mürettebat ve mühendisler bunu çok beğendi ve müşteri geri bildirimleri de harika.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
- Piksel mesafesi: 2.6mm
- LED markası NationStar, sabit ve iyi performans
- IC ICN2153, yenilenme hızı 3840Hz'e ulaşabilir.
- Her panel için sadece 4.8kg, çok hafif ağırlık
Özellikleri:
Visual World CF serisi karbon fiber LED ekran ürünü, güçlü ve hafif dolap, ön ve arka erişim, manyetik modüller, kendi patentli akıllı kilit tasarımı, hızlı montaj,Kiralık etkinlikler için mükemmel bir seçim.
1Karbon Fiber
Karbon fiber kabine malzemesi. Yüksek dayanıklılık ile zarif görünüm. Uzunlukça germe dayanıklılığı, matraflı alüminyumdan on kat daha fazla.
2. Tüy ağırlık gibi.
Dolabın ağırlığı 4.8 kg, metrekare başına 20 kg'dan az.
3Hızlı kurulum
Kendi geliştirdiği patentli akıllı hızlı kilit, manyetik LED modülleri ile donatılmış, ekranı kolayca yükleyebilir veya çıkarabilirsiniz.
4. Ön ve Arka Hizmet
LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir.
5. Tasarımı geliştirin
Kabine köşeleri için geri çekilebilir koruyucu kapak. kurulum, paketleme ve taşımak sırasında LED için maksimum koruma sağlar.

Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.8 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam

20 kg/m2'den daha az olan ve hem ön hem de arka bakım yapabilecek hafif bir LED ürünü mi arıyorsunuz?Bizim CF serisi karbon fiber led paneller sizin yüksek son led kiralama projeleri için en iyi seçimdir. Kendi geliştirdikleri akıllı kilit tasarımı ile donatılmış, teknisyenler ekranı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirler. Bu ürün için daha fazla ayrıntı istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Neden bizi seçtiniz?
- ODM & OEM desteği
- En iyi kalitede makul fiyat
- Zaman ve parayı tasarruf etmek için başlangıçta maliyetini temizle.
- Süper ürün kalitesi, hızlı ve profesyonel hizmetler
- LED projeniz için en uygun çözümü önerin.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
S2: NovaStar sistem denetleyicisi ile çalışabilir mi?
A2: Evet, NovaStar kontrolörü bu ürünle uyumludur.
S3: Bu ürün için en büyük projeniz nedir?
A3: Çin'in Guangzhou şehrinde bir bina cephesi için 12.000 metrekarelik bir led ağ projesi yaptık.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!