P2.5 Yaratıcı şekilli uygulama için 240×120mm Eğimli Esnek LED Ekranı
Eğimli Esnek LED Ekranı
,240×120mm Esnek LED Ekran
,P2.5 Esnek LED Ekranı
P2.5 Yaratıcı şekilli uygulama için 240×120mm Eğimli Esnek LED Ekranı
Açıklama
P2.5 Esnek LED Ekran 240×120mm EğilmişPCB'sinin yumuşak özellikleri nedeniyle metal çerçeveye farklı kayma yüzeyleri yerleştirebilir ve böylece kavisli yüzeylerin LED ekran etkisini gerçekleştirebilir.Farklı resim ve video içeriği oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi kullanır.
- İyi esneklik, keyfi olarak bükülebilir, bireysel tasarıma uygun;
- Daha karmaşık ortamlara uyum sağlar, daha iyi görüntüleme açısı parlaklığı;
- Özel PCB teknolojisi, 120o'ya kadar bükülebilir;
- Yumuşak alt kabuğu statik elektriği engeller.
- Mıknatıs tamamen boş ve manyetik kuvvet büyüktür.
- İyi düzlük;
Özellikler
- Esnek:Yumşak PCB tasarımı, eğrilebilir, esnek kurulum
- Eğri: 110°'dan 180°'ya kadar eğri açı, iç ve dış eğri
- Çoklu şekiller mevcuttur:Yumşaq modüller yuvarlak, konveks, konkaf, s şekilleri ve diğer düzensiz şekiller için çalışır.
- Mıknatıs ön servisi:Modüller üzerindeki mıknatıslarla tamamen ön servisi. Asma veya yüksek kurulum pozisyonu için güvenlik ipi modüle eklenebilir.

Teknik özellikler
| Ürün modeli: | FL |
| Piksel Pitch: | 2.5 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül boyutu: | 240x120x8,6 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 96*48 |
| Modül ağırlığı: | 0.17 kg |
| Modül kabuğu malzemesi: | Silikon |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 600-800 nit |
| Max/Avg Gücü: | 520/182 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP45 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
- İç dekorasyon

Sık Sorulan Sorular
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
S2: Garanti nasıl?
A2: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
S3: CIF, CFA vb. gibi diğer ticaret koşullarını kabul ediyor musunuz?
A3: Evet, lütfen bize varış adresinizi ve nakliye yönteminizi gönderin, sigorta ve nakliye maliyetini sizin için kontrol edebiliriz.
S4: Farklı şekiller için özel tasarım yapar mısınız?
A4: Evet, gereksinimlere göre özel tasarım LED ekranı tasarlayabilir ve üretebiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!