P2.5 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED καμπυλωμένη 240×120mm για δημιουργικές εφαρμογές
Οθόνη επίδειξης των κυρτών εύκαμπτων οδηγήσεων
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED 240×120 mm
,P2.5 οθόνη επίδειξης των εύκαμπτων οδηγήσεων
P2.5 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED καμπυλωμένη 240×120mm για δημιουργικές εφαρμογές
Περιγραφή
P2.5 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED καμπυλωτή 240×120 mmμπορεί να τοποθετήσει το μεταλλικό πλαίσιο με διαφορετικές επιφάνειες καμπύλης λόγω των μαλακών χαρακτηριστικών του PCB του, πραγματοποιώντας έτσι την επίδραση οθόνης LED καμπυλωμένων επιφανειών.Διαφορετικές εικόνες και περιεχόμενο βίντεο μπορούν να αναπαραχθούν, γεγονός που καθιστά το μαλακό μοντέλο πολύ καλά εφαρμοσμένο στον δημιουργικό σχεδιασμό και την αστική ομορφιά.
- Καλή ευελιξία, αυθαίρετη λυγιστικότητα, ανταποκρίνεται σε ατομικό σχεδιασμό.
- Προσαρμόζεται σε πιο περίπλοκα περιβάλλοντα, καλύτερη φωτεινότητα γωνίας θέασης.
- Ειδική τεχνολογία PCB, μπορεί να λυθεί έως 120o·
- Το μαλακό κατώτατο κέλυφος αποτρέπει τον στατικό ηλεκτρισμό.
- Ο μαγνήτης είναι πλήρως κενός και η μαγνητική δύναμη είναι μεγάλη.
- Καλή επίπεδεια.
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Ευέλικτο:Ελαφρύ σχέδιο PCB, μπορεί να καμπυλωθεί, ευέλικτη εγκατάσταση
- Κουρδισμένη:Κουρδισμένη γωνία από 110° έως 180°, εσωτερική και εξωτερική καμπύλη
- Διαθέσιμα πολλαπλά σχήματα:Οι ευέλικτες μονάδες λειτουργούν για στρογγυλά, κυκλικά, κωνικά, σχήματα s και άλλα ακανόνιστα σχήματα.
- Μαγνητική εμπρόσθια υπηρεσία:Πλήρης εμπρόσθια υπηρεσία με μαγνήτες στις μονάδες.Μπορεί να προστεθεί σχοινί ασφαλείας στη μονάδα για κρέμαση ή υψηλή θέση εγκατάστασης.

ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | FL |
| Πίτσα των Pixel: | 2.5 mm |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος μονάδας: | Μεγέθους 240x120x8,6 mm |
| Ανάλυση της μονάδας: | 96*48 |
| Βάρος της μονάδας: | 0.17 κιλά |
| Υλικό κελύφους μονάδας: | Σιλικόνη |
| Τύπος οδήγησης: | 1/24 |
| Φωτεινότητα: | 600-800 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 520/182 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Χώρος εφαρμογής
- Δημιουργικό σχεδιασμό
- Επιστημονικό Μουσείο
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
- Διακόσμηση εσωτερικών χώρων

Γενικές ερωτήσεις
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής LED, προαιρετικός OEM & ODM, πάροχος πολλαπλών λύσεων, με περισσότερες από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α2: Παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
Ε3: Συμφωνείτε με άλλους όρους εμπορίου, όπως CIF, CFA, κλπ;
Α3: Ναι, παρακαλώ στείλτε μας τη διεύθυνση προορισμού και τον τρόπο αποστολής, μπορούμε να ελέγξουμε για εσάς το κόστος για την ασφάλιση και το φορτίο.
Ε: Έχετε προσαρμοσμένο σχεδιασμό για διαφορετικά σχήματα;
Α4: Ναι, μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε προσαρμοσμένη σχεδίαση οθόνης LED σύμφωνα με τις απαιτήσεις.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!