P8 Tam Renkli IP66 Su geçirmez Ön ve Arka Hizmetli Sabit Dış LED Ekran
IP66 Dış LED Ekran
,P8 Dış Mekan LED Ekranı
,Su geçirmez Dışarı Sabit LED Ekranı
P8 Tam Renkli IP66 Su geçirmez Ön ve Arka Hizmetli Sabit Dış LED Ekran
Ürün Tanımı:
Dışarıdaki Sabit LED Ekranı, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için uygun olan son derece güvenilir ve dayanıklı bir üründür.sert bağlantı modülü bağlantısı, -40 °C ~ + 60 °C depolama sıcaklığı ve ≥ 100.000 saatlik bir ömür süresi.Yüksek kaliteli bileşenleri ve gelişmiş teknolojisiyle, kullanıcılarına çarpıcı bir görsel deneyim sağlayabiliyor. Ayrıca aşırı çevresel koşullara dayanabiliyor, bu da onu dış mekan ve ticari uygulamalar için ideal bir seçim haline getiriyor.
Özellikleri:
- Çift portlu modül:Modüllerin bağlanmak için 2 portu vardır ve her ikisi de kullanılabilir, bu nedenle kurulum veya onarım yaparken seçim yapmak için sol ve sağ taraf olmayacaktır.
- Ön arka servis:Modül ve güç kutusu ön veya arka taraftan erişilebilir, kullanımı kolay ve farklı proje koşullarını karşılar.
- Su geçirmez:IP66 koruma seviyesine kadar açık hava kullanımı için dayanıklı ve kararlı.
- Hızlı ısı dağılımı:Tüm çerçeve alüminyum profillerden yapılmıştır ve modüller için kapalı bir yapı yoktur.
- Zor bağlantı:Modüller kablosuz iletişim kurmak için doğrudan santral tahtasına bağlanır.
Teknik parametreler:
| Ürün Adı | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960 mm |
| Kabine Kararı: | 120*120 piksel |
| Modül boyutu: | 480x320 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 60*40 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x3=6 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Dolabın rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürücü tipi: | 1/4 |
| Parlaklık: | 6000/9000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 580/165 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Şartı kullan: | Dış mekan kullanımı |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Görme mesafesi: | ≥10m |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Otoyol reklam panoları
Direk LED duvarı
Dış reklamcılık
Yol kenarında poster
Spor stadyumu


Kurulum:
Dış LED ekranın kurulumu

Sıkça sorulan sorular:
S1:Daha önce USER SDT ile iş yapmamıştım, organizasyonunuza nasıl güvenebilirim?
A1:Şirketimiz 13 yıldır, diğer dijital reklam tedarikçilerinden daha uzun süredir.Sertifikalı ürünlerimiz de ihracatımıza ne kadar ciddi olduğumuzu gösteriyor., örneğin, CE, Ticaret Güvenliği Limitimiz 323.000 doların üzerinde ve büyümeye devam ediyor, bu ortaklarımızın bize ne kadar güvendiğini gösteriyor!
S2:İndirim var mı?
A2:Fiyatlar doğrudan miktardan etkilenir. basit oranlar, küçük miktar ve numune siparişleri üretmek için daha fazla maliyetlidir. daha büyük olanlar.Örnek işlemlerine başladığımızda ortaklarımıza yardımcı olmak için birçok yolumuz var.Key Account MGR'dan bazı ücretleri nasıl tasarruf ettirebileceğimizi sormayı unutmayın.
S3:Ürünlerinize şirket logomu eklemek istiyorum, bu mümkün mü?
A3:Visual World başlamak için bir OEM / ODM fabrikasıdır, birçok büyük perakendeci ve marka için düzenli olarak ürünleri özelleştiriyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!